Mercedes Reklamları Nasıl?

Mercedes Reklamları Nasıl?
tarihinde eklendi, 305 kez okundu.

Mercedes Reklamları Blogda görünmeye başladı

Mercedes reklamları bir hayli kaliteli ve güzel reklamlar olarak görünmeye başladı. Reklam firmalarının çalışma yaptığı ve bunlardan en fazla payın Adsense tarafında olduğunu bilerek bu yazımı yazıyorum. Mercedes arabaları veya otomobilleri reklamı bir hayli çıkmaya başladı. Etkin ve kaliteli reklamlar sunan Adsense buna birde Mercedes’in güzel reklamını ekleyince gayet iyi ve güzel gösterim sağlıyor.

Araba alacaklar veya Mercedes sevenler bu reklamlara ilgi gösteriyor. Bende reklamları sevdiğim için bu alandan da eğitimimi tamamladığım için sizlere değinmek istedim. Mercedes ve BMW bu reklamları daima kaliteli sunuyor. Bir tek şunu demek istiyorum. Mini Cooper Reklamları yazımda da bahsettim. Nissan Juke reklamı hariç diğer otomobil reklamları gayet güzel ve başarılı durumda. Fakat bu Nissan Juke reklamı başarısız olduğu için bende blogumda kaldırdım. Bunu da kaldırma sebebim her yazıda çıkıyor. Fakat tıklama getirisi kazandırmıyordu.  Yani amaçsız yerlerde amaçsız şekillerde çıkıyordu. Birde renk ve temaya uyum sağlamayan juke reklamları sırıtıyor. Belki yerine gelecek reklamları engellemiş oluyordu.

Mercedes Reklamları Nasıl?

Buradan hareketle sizlere de bir ipucu vermiş oldum. Yani size fayda getirmeyen reklamları kaldırın. Adsense paneline girip engelleyin.  Neden mi nedeni şu. Siz bu juke reklamını kaldırmazsanız araba veya otomobil geçen her yazıda çıkacak. Bu reklam bu kelimelerde de çıkmıyor adeta virüs gibi her yazıda çıkıyordu. Bende engelledim. Onun yerine otomobile geçen yerde daha kaliteli reklamları olan Mercedes ve BMW reklamları çıkıyor. Yada Mini Cooper reklamları. Bunların en azından virüs gibi olmaması demek reklam getirisi fazla demektir. Yani bir reklam gösterimi çok aşırı fazla ise tık başı getiri düşüktür. Bu yüzden sizde amaçsız çıkan gereksiz reklamları engelleyin. Kazancınızı artırmaya çalışın.

Sözlerimi bu şekilde toparlar iken Mercedes reklamları blogumda artsın ve getirisi artsın diye nissan juke reklamlarını kaldırdım. Bu tür reklamları virüs olarak nitelendiriyorum. Ben en azından bu düşüncedeyim. Sizler ne yaparsınız bilmem ama ben engelledim. Mercedes bunu iyi bilen ve reklamı nasıl vereceğini iyi düşünen bir firma. Bu yüzden dev otomobil firması. Bunu da akılcı ve güzel işler yaparak başarıyor. O yüzden sevdiğim bir araba firması. Bu yüzden bu yazıyı ele aldım. Mercedes Reklamları sizin de blogunuza kalite katar hale gelir inşallah. Benim yazılarıma geliyor. Bu yüzden otomobile ve teknoloji yazılarımı yazmaya devam edeceğim. Her ne olursa olsun diğer saçma reklamlardan iyidir. Mercedes reklamları hakkında düşünceleriniz neler? Yorum yazmayı unutmayınız.

Tavsiye yazım ; Otomobil Seçiminde 5 Önemli Kriter

İlgili sorgular; Mercedes Reklamları, Mercedes Reklamları Blogumda çıkmaya başladı, Mercedes reklamları nasıl , Mercedes Reklamları kazancı ve getirisi nasıl, Reklam ve Mercedes hakkında yazıma bakmayı unutmayınız

Mercedes Reklamları Nasıl? Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Ayşe dedi ki:

    Ben de sizi siteme bekliyorum

    1. Nuri ÖZKAN dedi ki:

      tabiki takibe geliyorum hemen sitenizi sağolun değerli yorumunuz için

Sayfa başına git