iPhone bir hayatmış

iPhone bir hayatmış
tarihinde eklendi, 269 kez okundu.

İPhone bir hayatmış!

İPhone bir hayatmış. İPhone telefonları nasıl? Akıllı telefonlar arasında iphone iyi mi? İphone almalımıyım? İphone kaliteli mi? İphone telefonlar almaya değer mi sizlere bu gün akıllı telefonlarda iPhone hakkında tavsiyelerimi sundum. İyi okumalar.

iPhone bir hayatmış, İphone akıllı telefonları gerçekten bir hayatmış. Neden mi diyorsanız donmuyor. Takıl olmuyor. Isınmıyor. Ama en kötü yanı da şarjı çabuk bitiyor. Benim için iPhone telefonlarda bir bu eksik olarak kaldı. Onu da tamamlar ise eksik tarafı kalmayacak. Bunun içinde çalışmalar yapan iPhone herhalde x modelinde biraz daha fazla şarj özelliği sunacak.

iPhone bir hayatmış. Akıllı telefon pazarında geçtiğim ve hiç çıkmayacağım bir telefon deneyimi sundu. Bunu gerçekten yazmak istedim. Hatta şu an iPhone telefondan yazıyorum. Ben çok memnunum. Alırsanız siz de memnun kalacaksınız. Neden mi nedeni gerçekten donmayan kasmayan işinizi gören bunun yanında hızlı bir telefon almış olacaksınız. O yüzden asla pişman olmazsınız.

Tavsiye Yazım: Safari Web Sitesi Görünümüne geçme  nasıl oluyor?

iPhone Almak Gerçekten en İyi İş Diyebilirim

Teknoloji ve telefon bir anda değişen ve daha fazla özelliklerin eklendiği tekefonlar parmak izinden göz taramasına her şeye sahip oluyorlar artık. Git gide de bu özelliklerin artacağı kesin gibi görünüyor. Bu yüzden de akıllı telefon alacaklar dikkat etsin diyorum. Ama ileride de bu devir de kapanır. Sağlığa zarar vermeyen telefonlar filan üretecek. Bunları da ben dört gözle bekliyorum. Kalbe göze veya sağlığa zararı olmayan akıllı telefonlar üretilecek.

Daha önce android windows sürümlerinin olduğu telefonları da kullandım. Ama ben ios sürümüne geçince gerçekten de bir telefon kullandığımı anladım. Ondan sonra az uygulamaya sahip olan windows ve daha sonra da android telefonu tercih ediyorum. Yani en başta ios sonra  windows phone daha sonra d android telefon diyorum. Neden ise ilk ikisi fazla donma yapmıyor. İos uygulama yönünden zengin iken Windows phone ise uygulama yönünden bir hayli zayıf kalmış. Bu yüzden ios 1 numara gözümde. Ama android telefon yerlerde. Hemde perişan şekilde yerlerde. iPhone bir hayatmış

Androide yeni bir kan geldi. Nokia belki telefonlarını iyi tutarsa sistem sıkıntı vermeyebilir. Ama zor bir ihtimal. Android’in kendisinin takılma yaptığını telefonlar alakasının olmadığı yorumları yapılıyor. En ufak uyuşmazlığın donmaya sebep olduğu söyleniyor. O yüzden siz de eğer gerçek bir telefon kullanmak istiyorsanız iPhone akıllı telefona geçin. Telefonun maddi kısmı biraz dudak uçuklatsa da alınca pişman olmayacağınız için değer. Son modeller size pahalıysa eski modellere düşünün. iPhone 7 ve iphone 6S olabilir.

Sözlerimi toparlarken sizlere Teknoloji Sayfama bakmanızı rica ederek bitiriyorum. Siz de akıllı telefonlar ve teknolojik gelişmelere meraklıysanız eğer teknoloji sayfam tam size göre.  Bu arada ios 11.1 güncellemesi geldi iPhone telefonlara. Onu da güncellemeyi unutmayınız. Sizlere tavsiye yazım olarak bu yazıyı yazdım. Sağlıcakla kalın. Düşüncelerinizi merak ediyorum. Yorum kısmından paylaşmayı unutmayınız. iPhone bir hayatmış

Alakalı sorular;
İphone bir hayatmış. İphone telefonları nasıl? Akıllı telefonlar arasında iphone iyi mi? İphone almalımıyım? İphone kaliteli mi? İphone telefonlar almaya değer mi sizlere bu gün akıllı telefonlarda iPhone hakkında tavsiyelerimi sundum. İyi okumalar 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git