iPhone 8 Ön Siparişte

iPhone 8 Ön Siparişte
tarihinde eklendi, 308 kez okundu.

iPhone 8 Ön Siparişte

iPhone 8 Ön Siparişte başlığını attım. Çünkü bir teknoloji firmasında bu telefon ön siparişe açılmış durumda. Bende görünce reklamda bunu sizlere yazmak istedim. İPhone 8 telefonu beklenen ilgiyi görecek mi veya iPhone X bundan daha fazla mı ilgi görecek bunu anlamak ve değerlendirmek için bu ön siparişin tamamlanması ve iPhone 8 akıllı telefonunun satışa sunulması gerekiyor. Daha sonra anlaşılacak olan bunu da bu satışların sonunda göreceğiz. Bu elektronik firmasını merak edenlere Google arama yerine yazarsanız sonuçlar listelenecektir. Önceki Yazım; Karadut Çayının Faydaları Nelerdir?

iPhone 8 Ön Siparişe Çıktı

iPhone 8 Ön Siparişe çıktı. Bunu merak edenler dediğim gibi bu firmayı görebilirler. Bende almayı düşündüm. Fakat iPhone x akıbetini merak ettiğim için beklemeye aldım kendimi. Belki iPhone x akıllı telefonunu alırım. Bu da benim için daha iyi olur. Arkadaşlar ben aslında iPhone x ne zaman satışa sunulacak onu bekliyorum. Fiyatı da normal şekilde olursa ben iPhone x alacağım.

Apple şunu yaptı. iPhone 8 telefonunun PR çalışmasını zayıf tuttu. Az sayıda bilinçli üretim ile iPhone X için zemin hazırladı. Eğer iPhone 8 PR üzerine yoğunlaşılsaydı alanlar o telefonu alacaktı. Fakat bu kez de iPhone x telefonu satışı fazla olmayacaktı. Yeni nesil telefon olan x serisi bende yoğunlaşılmış bir çabanın ürünü gibi geldi bana. O yüzden bende beklentimi iPhone X telefonuna sakladım. iPhone X telefonu ne zaman ön siparişe açılacak merak edenlerdenim. Ama dedim ya iPhone 8 siparişi vermek isteyenler ise verebilirler. Ben kendimi sadece x serisine sakladım. Bekleyeceğim sadece sizler de aynı fikirde iseniz kaybedecek bir şeyimiz yok. Belki daha güzel bir telefonla karşılaşabiliriz. Sözlerimi toparlarken bu arada Diğer teknoloji Yazılarımı merak ederseniz eğer Teknoloji Sayfama bakabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git