İPhone 8 İstanbul ve Ankara’da Satışa Sunuldu

İPhone 8 İstanbul ve Ankara’da Satışa Sunuldu
tarihinde eklendi, 272 kez okundu.

İPhone 8 İstanbul ve Ankara’da Satışa Sunuldu

Apple’in son çıkardığı iki telefondan birisi olan iPhone 8 İstanbul ve Ankara’da Satışa Sunuldu. Satış yerinin önünde nöbet bekleyenler sabah kapının açılmasıyla beklenen ilgiyi gördü. Sadece eski modellere göre biraz daha az ilgi vardı. Artık resmen satışa sunulan bu telefonlar 4199-5549 TL etiketinde satılıyor. Bu serinin hafıza ve depolama seçenekleriyle fiyatın değiştiğini zaten biliyoruz.

İstanbul’daki Kadıköyde GSM şirketi önünde beklemeye başlayan iPhone severler bu telefon için kuyruğa girdi. iPhone 8 den sonra da iPhone X piyasaya sunulacak. Yakında o da ön siparişte olacaktır. Ama stok sıkıntısı veya üretim sıkıntısı yaşayacak bu telefon için sanırsam 2018 başında satışa sunulacaktır. iPhone X ve iPhone 8 normalde beraber satışa sunulacaktı. Fakat X serisinin ilgi görmesi beklentileri artırımca 8 serisi birazcık az satacak gibi görünüyor.

Bende iPhone X i bekleyenlerdenim. Bunu da yazdım. Telnoloji haberleri olarak yazdığım bu yazıya Buradan da bakabilirsiniz.  Apple firması diğer telefonlara göre daha fazla ilgi görüyor. Sizlere şunu demek istiyorum. Apple Samsunga göre bir adım önde görünüyor. Sebebi ise gelecek olan X serisi telefon. Ama Samsung galaxy S9 bu ilgiyi yaratamadı. Yani Samsun Galaxy S9 denince akla birley gelmiyor. iPhone X bu beklentiyi oluşturdu. Neyse sözlerimi toparlarken sizde iPhone 8 e erkenden kavuşmak isterseniz eğer İstanbul ve Ankara da bu telefona sahip olabilirsiniz.
Önceki Yazım; Blogger Hakkımda Sayfası Oluşturma 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git