iPhone 7 Almak İçin Büyük Fırsat

iPhone 7 Almak İçin Büyük Fırsat
tarihinde eklendi, 297 kez okundu.

iPhone 7 Almak İçin Büyük Fırsat

iPhone 7 Almak isteyenler zaman yavaş yavaş yaklaşıyor. iPhone red almak isteyenler de şimdi tam fırsat. iPhone red yani iphone 7 kırmızı olan da indirimde. İPhone 8 çıktıktan sonra zaten 7 lerin ve 6S lerin fiyatı dahada düşüyor.  Fakat daha büyük düşüş ise 2018 yılbaşından sonra yaşanacaktır. Geleneksel Apple toplantısı yıl başından bir kaç gün sonra oluyor. Bu tarihi tama hatırlayamadım ama ondan sonra da İphone X tanıtılır. Daha sonra da iPhone 7 daha da düşer ve iPhone 8 de ilk büyük çaplı indirimini o zaman alır gibi görüyorum.

Çünkü  Teknolojik gelişmeleri ve haberleri takip ettiğimiz kadarıyla da Apple iştahla iPhone 8 telefonunu sunmadı. Neden mi tüm gücünü iPhone X ve bu telefonun PR çalışmasına verecek. Yani bunu tanıtacak. Reklamları ona yapacak. Bir anlamda tüm potansiyelini iPhone X modeline harcayacak. Neden mi medeni işte Apple 10. Yılına özel yapacağı bu telefonda satışların az olmasını veya beklentilerinin karşılanmamasını istemiyor. Tüm gücüyle ona yoğunlaşıp bekleniyor.

iPhone 7 Almak İçin Büyük Fırsat Durmayın..

Tasarımı veya iPhone telefonlara göre özellik olarak neler koyup neler koymayacak buna odaklanılmış durumda. Bende sizler için dedim ya bu telefon şu anda bile merak uyandırıyor. Cam oluşu ve home tuşlarının olmayacağı söylentileri daha da netleşiyor. Tasarımı da ortada gezen iPhone X ülkemize ne zaman gelir ne zaman tanıtılır merak beklemekteyiz. Bu arada iPhone 8 İstanbulda ve Ankarada Satışa sunuldu. Telefonu alıp inceleme fırsatı bulanlar bizlere yorum olarak yazmayı unutmayınız. Sizler bu yazım olan iPhone 7 Almak için büyük fırsat adlı yazımı yazdım. Gerçekten diğer telefonlar piyasaya sürüldükçe bunlara da fiyat indirimi gelecektir.

İPhone 8 den sonra biraz inecek olan İPhone 7 eğer 2018 de X serisi telefon da piyasaya sunulursa akıllı telefon olarak siz 7 indirime düşeceği için o seriyi almanızı tavsiye ederim. iphone 7 fiyatı kaç tl oldu? Diye merak ettim arama yerine baktım. Hepsiburada sitesinden baktığım fiyat  3.799 TL den 2.999 TL ye inmiş durumda. Yani dediğim gibi eğer yıl başında diğer telefon olan X serisi çıkarsa bu fiyat daha da düşecektir. Sizler için de iyi bir fırsat olacaktır. Almak isteyenlere şimdiden hayırlı olsun. Forumlarda iPhone 7 fiyatı düşer mi diye birçok yorum gördüm. Bunun üzerine cevap veriyorum. Düştü bile 🙂 yakında daha da fazla düşer.  Hemen hemen tüm teknoloji marketlerinde de bu fiyat uygulanıyordur.  Şimdiden hayırlı olsun.  Şarjı En Çok Giden Telefon Hangisi sizler ondan yazdım.  Bu yazıma bakmayı unutmayınız. Sizce iPhone 7 kaç lira olur yıl başından sonra?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git