Blogger İzle Butonu Hatası ve Manuel Blog İzleme

Blogger İzle Butonu Hatası ve Manuel Blog İzleme
tarihinde eklendi, 284 kez okundu.

Blogger izle butonu hatası ve Manuel izleme

Blogger için bir kaç gündür Blogger İzle Butonu Hatası gündemde geziyor. İzle butonu yerinde Google hata sembolü görünüyor. Bende izle butonum vardı. Oradan biliyorum. Ama kaldırdım. Bu yüzden de bu yazıyı ele aldım. Bir kaç gündür izle butonu görünmüyor. Blogger izle butonu hatasını nasıl düzeltirim diye sorular geliyor. Bende bu sorunu yazmak dile getirmek istedim.  Gelelim Blogger İzle Butonu Hatası ve manüel blog izleme konusuna Papara Nedir? Nasıl Kullanılır?  

Arkadaşlar öncelikle sizlere şunu deyim. Şimdilik izle butonunun yerini ben boşalttım. Neden mi? Kasıyor. Site açılırken bekletiyor. Ve izle butonu ve izleyiciler çıkmıyor. Çıkmaya çalışıyor. Sonra Google sorry yazaraktan blogda kötü bir görüntü oluşuyor. Bu yüzden gezdiğim ve ziyaret ettiğim blogları takip etme imkanım kalmıyor. Bunu da diğer yöntemle yapıyorum.

Blogger izle butonu hatası

Gelelim izle butonu olmayan bir blogu nasıl takip ederiz? Arkadaşlar izle butonu olmadan blogu takip etmek için takip edeceğimiz blogun anasayfasına gidiyoruz. Gittikten sonra ana sayfa kodunu seçiyoruz. Ve kopyala diyoruz. Yani https://yesimlehertelden.blogspot.com.tr şeklinde ana sayfa kodu olacak bunu kopyalıyoruz.

Gidiyoruz kendi Blogger panelimize. Daha sonra sol en altta yardım kısmının bir üstünde ‘ okuma listesi ‘ kısmına tıklıyoruz. Okuma listesi yazan yerde daha önce izlediğimiz bütün blogların gönderileri çıkacaktır. Onların sağında ise başlık olarak izlediğim bloglar yazacaktır. Orada blog isimleri de mevcut alt alta dizlidir. En sağda birde kalem gibi olan düzenle işaretine tıklayıp açılan sayfada tekrardan izlediğiniz blog isimleri ve adresleri görünecektir. Yine en sağda üstte “ekle” butonu vardır. Oraya kapyaladığımız https:/yesimlehertelden.blogspot.com.tr  adresini yazıp çıkan küçük panelde anonim olarak izle ve isminiz olarak izle çıkacaktır. Yani ‘nuri özkan olarak izle’ yazan butonu işaretleyip tamam dediğinizde artık o blogu izle butonundan izlemiş gibi oluyorsunuz.

Bu ara bu izle butonu Blogger için çalışmadığı için sizlere manuel olarak blog izlemeyi yazdım. Bir diğer yazımızda görüşmek dileğiyle. Yazımı beğendiyseniz de paylaşıp yorum yapmayı unutmayınız. Blogger’in Eksikleri Neler? Adlı yazıma bakmayı unutmayınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git