Blogger İletişim Sayfası Oluşturma

Blogger İletişim Sayfası Oluşturma
tarihinde eklendi, 314 kez okundu.

Blogger İletişim Sayfası Oluşturma

Blogger İletişim Sayfası Oluşturma Arkadaşlar Yazdığınız blog için İletişim Sayfası oluşturma hayati öneme sahiptir. Bu yüzden Adsense onayı bile alınamamaktadır. Bunların yanında Hakkımda sayfası ve Gizlilik Politikası sayfası da gerekmektedir. Sizler bu gün Blogger için İletişim sayfası oluşturmayı anlatacağım. Tabi sadece blogger için de kullanmayın. WordPress içinde kullanabilirsiniz.

Blogger İletişim Sayfası Oluşturma Nasıl Yapılır?

Gelelim bu sayfayı oluşturmayı. Arkadaşlar Blogger panelini kullananlar bilirler. Sol tarafta sayfalar sekmesi mevcut. Bu sayfaya girdikten sonra yeni sayfa oluştur. Seçeneği mevcuttur. Orada oluşturduğunuz sayfanın ismine ” iletişim ” yazın. Kaydedin ama yayınlamayın. Oluşan sayfa linkiniz muhtmeelen şu şekildedir. ” www.xxxx./p/iletisim.html ” dir.  Bu doğru bir link oluşumudur. Bunun sebebini detaylı şekilde Gizlilik Politikası sayfası oluşturma adlı yazımda yazdım. Ona da bakmayı unutmayınız.  Daha sonra sizler aklınızda oluşturduğunuz taslağı bu sayfaya yazın. Bende aklımdan geçenleri yazdım. Ama adres veya adres yoksa telefon ve e-posta olsun. Kurumsal değilseniz ise e-posta adresinizin bulunması yeterlidir.

Bu sayfada Sosyal Hesaplarının olsun. Diğer sayfalarınız olsun. Daima size ulaşılabilecek yerleri yazmanız yeterlidir. Bende şu şekilde bir iletişim sayfası oluşturdum. Ona bakıp ilham alabilirsiniz. Yada benzer şeyler kullanabilirsiniz.

   Nuri ÖZKAN  Blog olarak etkili takipçi ve size özel içeriklerimle sizlere hizmet sunmaktayım. Reklam sayfamda olduğu gibi Reklam teklifleri ve bana sormak istediğiniz her şey için iletişime geçebilirsiniz. İletişim  sunduğumuz e posta 7/24 hizmetinizdedir. Sosyal hesaplarımızda full sizlerin hizmetindedir.

İletişim kurmak isteyenler e-postam olan nuriozzkan@hotmail.com adresine mail atabilir. Reklam teklifleri alabilirsiniz.   FacebookTwitter ve İnstagram hesaplarımız olup bunun yanında Linkedin, Google Plus ve Pinterest hesaplarımızla da tekip edebilirsiniz. Bütün sosyal öedyada kullanıcı adım @nuriozzkan dır bu da size kolaylık sağlayacaktır. Arama motoruna yazacağımız nuriozzkan işe tüm hesaplarım karşınıza çıkacaktır. Oradan da ulaşabilirsiniz. Şimdiden yazacağınız ve ulaştığınız her mesaj için sizlere teşekkürlerimi sunuyor sizler için çalışmaktan gurur duyuyorum. İyi çalışmalar..

Yukarıdaki blogger iletişim sayfası örneği  benim kendi sitemde olan bir iletişim sayfasıdır. Sizler de bunlara benzer bir iletişim sayfası oluşturabilirsiniz. Bu yazıyı oluşturduğunuz sayfaya yazdıktan sonra yayınla tuşuna basın. Sayfanız artık yayınlanacaktır.

Görünmeyen bu sayfayı Blogunuzun ana sayfasında görünür yapmak isterseniz eğer menü kullanıyorsanız Yerleşim yerine girin. Üst header bölümüne geadget ekle tuşuyla birlikte açılan panelde sayfalar eklentisini seçtikten sonra açılan sayfada ise Ana sayfa ve diğer sayfalarınız görünecektir. Bu sayfaların arasına yayınladığınız iletişim sayfası da gelecektir. O sayfanın yanına da tik koyup kaydet diyeceğiz. Kaydettikten sonra ana sayfamızı yenileyeceğiz. Menü kısmı varsa iletişim ve Anasayfa sekmesini blogunuzda göreceksiniz.  Benim de iletişm sayfamı eğer görmek isterseniz link yardımıyla bakmayı unutmayınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git