Blog Gücü Nedir?

Blog Gücü Nedir?
tarihinde eklendi, 402 kez okundu.

Blog Gücü Nedir?

Blog gücü nedir? Sizlere onu anlatacağım. Blog gücü terimi bu ara bir iki yerde duydum gibi oldum. Bunu sizlere anlatmak istedim. Blog gücüyle yazdığınız yazının sıralaması belli oluyor diye yazılarda forumlarda okuyorum. Bunu açıklamak istedim. Ki millet blog gücü nedir diye merak etmektedir. Bende bunu bildiğim için sizlerle paylaşayım dedim.
Tavsiye Yazım; Yeni Polis Kıyafetleri 2018

Arkadaşlar Blog yazmaya başlayanlar bilir ki blog konusu ve yazdığının Blog ne blogu bu çok önemlidir. Gelelim blog gücüne. Blog gücü ise bu blogun a dan z ye kadar olan herşeyi blog gücüdür. Sizler bir kaç yazıyla blog gücüne sahip olup ilk sıralarda yer almayacağınızı biliyorsunuz. Zaten bunu da başaran kimse yoktur. Arkadaşlar. Blog gücü olmadan bu asla etkili olmayacaktır.

Blog gücü  bileşenlerini açıklıyorum. Öncelik aynı konu üzerinde yazılmış 10 larca yazı. Mesela Blog Yazmak konusunda bir çok yazım. Var benim blog gücüm buna gerçekten de yetiyor. Blog konuları için yazdığım her yazıyı paylaşınca ilk sırada çıkmasa da konuya göre ilk sayfada çıkıyor. Blog gücünün yanında birde sosyal medya ve paylaşımlar bunda etkilidir. Yani blog gücü yazdığınız konu ve onun üzerine yazılmış binlerce yazınız var ise yazacağınız bununla alakalı tek yazınız açıkça diyorum ilk 3 te yer alır. Anlatabildim mi. Blog gücü budur.

Benim mesela Blogla alakalı yazılarım iyi yere gidiyor. Fakat sağlık konusunda asla yazılarım ön sıralarda değil. Neden mi Blog gücüm sağlık konusunda yoktur. Bu yüzden alanınız sizin için elde bulunan joker konudur. Ama arada farklı konular yazın. Mesela teknolojiden uzak kalmayın. Blog konularını yazdıktan sonra arada da bu konulara el atın.  Reklam türlerini değişiklik olsun diye. Reklamlar tek tip çıkmasın diğer reklamlar da görünsün. Blog gücü yine açıklıyorum. Alanında yazdığınız yüzlerce yazı ve bu yazıların sosyal medyada dönmesi demek yazacağınız aynı konudaki yazının ilk sıralarda çıkması demektir. Bu da blog gücü ile mümkündür. Blogger Bu Akana Reklam Verin Oluşturma

Bu gün sizlere blog gücünü onu anlattım. Bir diğer yazımda görüşmek dileğiyle.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git