Akıllı Silinebilir Not Defteri

Akıllı Silinebilir Not Defteri
tarihinde eklendi, 360 kez okundu.

Akıllı Silinebilir Not Defteri Nedir? Akıllı defter nasıl kullanılır?

Akıllı Silinebilir Not Defteri Nasıl diye merak edenler vardır. Çünkü bende ilk def bir reklamda gördüm. Bu defter de neymiş dedim hemen araştırdım. Buldum. Gerçekten de iyi bir buluş olarak tasarlanmış olan not defteri tekrar tekrar kullanmanıza imkan sağlıyor. Nasıl mı işte bu akıllı not defteri ile bunları yapabiliyorsunuz. Akıllı defter ile kendi kalemi vasıtasıyla yazılarınız yazıyorsunuz.  İlginizi Çekebilir: Blogger mı? WordPress mi? 

Daha sonra bu yazdığınız not defterini dolduktan sonra sadece mikrodalga fırına atmanız yeterlidir. Yanmama özelliği ile içerisindeki notlar hemen uçarak kaybolmaktadır. Akıllı not defteri yada silinebilen not defteri olarak da bilinen bu defterin aşağıda tanıtım videosu mevcuttur. Ben izledim sizde bir bakın gerçekten çok ilginç değil mi? Silinir olan bu deftere not almak gerçekten de iyi değilmi sizce de? Bende bu not defterinden sipariş vermek istersim fakat mikrodalgam toktur. Silemem kalır 🙂 ilginç olan yanı diğer fırınlar iş görüyor mu? Bence hayır. Mikrodalgam olduktan sonra cereceğim ilk siparişim olacaktır. Bunu da belirtmek istiyoeum. Yani akıllı defter yerine akıllı mikrodalga fırınsız silinmeyen defter de diyebiliriz.

Akıllı Silinebilir Not Defteri

Akıllı defter Ne işe yarıyor? Bence sadece birazcık ilginçlikten beslenmişler. Yoksa defterin not defterinin ömrü zaten uzundur ki? 2 yıl bazen 3 yıl ajandalar bu işi görmektedir. Ne kadar not alabilirsin ki? Bu sadece gazeteciler için veya bu çevirmenler için kullanışlı olabilir. Yada medya yöneticileri vs. Yazdıkları ile meslek sahibi olanlara. Bizlere gerek varmıdır? Acaba yazmak için not almak gerekir mi? Bana not gerekiyor. Yazacağım şeyi günübirlik aklıma getirdiğim için fakat akıllı telefonumdaki not uygulaması benim bu ihtiyacımı karşılıyor. Zaten başlığı yazdım mı eve geçince aklıma geliyor. Daha sonra devam ediyorum yazmaya… Blog yazarlığı demeyin Ayda 10.000 TL kazanabilirsiniz. Bunu hesapladığım yazıma bakmanızı tavsiye ediyorum.

Akıllı defter sizler için videoda mevcuttur. Bakıp tekrar alt kısma yorum yapmayı unutmayınız. Bende sizleri görüşünü bekliyorum. Merak ediyorum. Sizce iş görür mü bu not defteri?
<

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git