Whatsapp ücretli mi oluyor?

Whatsapp ücretli mi oluyor?
tarihinde eklendi, 373 kez okundu.

Whatsapp ücretli mi oluyor

Whatsapp ücretli mi oluyor Diye sorular alıyorum. Bunu bir kaç haber sitesi paylaşmış. Bende araştırdım. Whatsapp ücretli mi oluyor, Whatsapp paralı mı olacak 2017 de Diyenlere şimdilik net bir duyıru yoktur. Ama ilerde olması muhtemel görünüyor. Ben olsam bende 2 milyar aktif kullanıcısı olan bir program yönetimi olsam en azından yıllık 1$ yada 1 €  alırım. En azami seviyede tutarım. Bunu ön ödemeli olarak kontor fatıralılarda ise faturaya ek olarak yapardım. Bu arada Whatsapp Yeni Özellik geliyor. Bu yazıma da bakmayı unutmayınız.

Whatsapp facebook satın aldıktan sonra daha da gelişme göstererek önemli bir ivme kazandı. Bunu da Facebook çatısı altında olmaya borçludur. Ama zaten popüler olan Whatsapp uygulaması sadece gücüne gücü Facebook sayesinde kattı. Bu gelişmeleri şimdilik haber niteliğinde. Ben olsam bende whatsapp için ücret alırdım. Ki ama çok miktarda değil. Sadece reklam açmak için kullanırdım. Şöyle yapardım. Daha fazla kazanmak için . Whatsapp içerisinde reklam sunardım. Ki whatsapp ta bunu yapabilir. Reklam sunduktan sonra bu reklamı kaldırmak için yıllık 1 dolar ödeme sayfasına yönlendirirdim. Kullanıcılar reklamları görmekten sıkılınca ödemeler sayfasına gidip ödeme yaparlardı. Yapmayanlar için ise reklam tıklama geliri zaten onu fazlasıyla kurtarırdı.

Whatsapp ücretli olacak mı?

Whatsapp uygulaması şu anda en gelişmiş ve yaygın anlık mesajlaşma uygulaması olarak biliniyor. Bu mesajlaşma uygulamasının şu anda aktif kullanıcı sayısı 2 milyar civarında son yapılan haberde. Bu şekilde resmi rakamlar söylendi. Bu arada sizlere Whatsapp uygulaması için casusu uygulamalardan bahsettim. Bunun için de sizler Whatsapp Takip Programları yazıma bakın. Orada tavsiye ettiğim uygulama olan wscope uygulamasını indirin. Sevdiğinizi nişanlımızı filan takip edebildiğiniz bir uygulamadır. Belirtmek istedim.

Whatsapp Web dahil bir çok yeniliği bünyesinde barındıran uygulama sadece mobil için değilde web olarak ta mesajlaşma, görüntü ve dosya alışverişine de imkan sağlıyor. Barkod okutarak giriş yapılan Whatsapp Web servisi gerçekten çok ama çok iyi bir yenilik. Bilgisayarda bulunan bir fotoyu telefona atmadan direkt olarak bilgisayardan mesajı ileteceğimiz kişiye zaman kaybetmeden atabiliyoruz. Bu da devrim niteliğinde bir gelişme olmuştu. Şimdi de Whatsapp Messenger da ücretli dönem mi başlıyor reklam mı gösterimi olacak bunun haberini bekliyoruz. Bekleyip göreceğiz.

Bu arada sözlerime dönecek olursam eğer  Whatsapp Ücretli mi olacak yada para mı kesecekler reklam gösterimi için yada reklam gösterip oradan mı kazanacaklar şu an resmi bir açıklama yoktur. Fakat bu tür söylentiler genelde gerçek çıkar. Umarım bu gerçekleşmez ama be olsam Whatsapp Messenger yönetimi olarak kesinlikle alırdım ücret. Çünkü şu an en fazla kullanılan ve indirilen anlık mesajlaşma uygulaması açık ara farkla Whatsapp Messenger. Bunu bilince mecburiyetten de olsa bu mesajlaşma uygulaması kullanılmaya devam edecektir. Ücretli mi olacak yoksa reklam mı gösterilip para kazanılacak şimdilik bilinmiyor. Ama yakında gerçekleşir diye tahminlerimi söylüyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git