Rusyadan Bitcoin Açıklaması Geldi

Rusyadan Bitcoin Açıklaması Geldi
tarihinde eklendi, 255 kez okundu.

Rusyadan Bitcoin Açıklaması Geldi

Rusyadan Bitcoin Açıklaması Geldi Rusyadan Bitcoin Acıklaması Nasıl karşılandı Rusya maliye bakanından bitcoin açıklaması geldi devamı yazımızda..

Rusya maliye bakanı bitcoinin dünyada gelişmelerinden sonra bir açıklama yapma gereği duydu. Bu açıklamayı ise diğer dünya devletlerinin yapmış olduğu açıklamalardan dolayı yaptı. Rusya Maliye Bakanı yaptığı açıklamada ”  Rusyada Bitcoin yasallaşmayacak “ dedi.
Tavsiye yzım: Forex Borsa işlemleri gerçek mi?

Rusya maliye bakanının bu açıklaması gerçekten kararlı bir açıklama oldu. Değişen dünyada bu kararı tamamen uygulayabilecek bir sistem geliştirirler mi? Bilinmez ama bitcoin bir o kadar hızlı gelişme gösteriyor ki belki tüm para transferinde bu geçerli olabilir. Yada devletler veya uluslararası para transferinde bu sistem de yasallaşabilir.

Rusyada Bitcoin yasallaşmayacak diye açıklama yapan Rusya Maliye Bakanı bu gelişmelerden sonra geri adım atmayacaktır inşallah. Bu kez de Bitcoin için dişini bileyen Rusya bunun da üstesinden gelecek mi bekleyip göreceğiz. Bu şekilde veya sosyal medya platformlarından bazılarını ülkeye sokmayan Rusya bu kararı da uygulayabilecek mi? Bekleyip hep birlikte şahit olacağız.

Bu gelişmlere olur da para transferinde Bitcoin yasallaşır ise transferler bu şekilde gerçekleşmeye başlarsa Rusya Maliye bakanı bu yapılan kararda değişikliğe gidecek mi bekleyip hep birlikte göreveğiz. Bu arada Bitcoin’in Geleceği adlı yazıma da bakmayı unutmayınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git