İstikrar Her şeydir ama isyan hiç bir şeydir

İstikrar Her şeydir ama isyan hiç bir şeydir
tarihinde eklendi, 324 kez okundu.

İstikrar Her şeydir ama isyan hiç bir şeydir

Bu söz benim sloganım oldu artık. Bunu hayrınızın her döneminde uygulayın. Birşey yazarken olsun bir iş yaparken olsun bunu daima kullanın. Bu sözü ben kendim yazdım. İstikrar Her şeydir ama isyan hiç bir şeydir. Bilmiyorum varmı arattırmadım. Google’dan. Bunu da geçen yazdığım İyi bir blogger olmak için ne yapmalıyım adlı yazımda yazdım. İlk orada buldum bu sözü. Hoşuma gitti. Ben bu sloganla ilgili de bir yzı yazmalıyım dedim.

İstikrar Her şeydir

istikrar her şeydir:  Neden diyelim. Ben bu yazma işine başlamadan önce tahammüşsüz ve aceleci bir insandım. Paniktim… Açıkcası.  Hani nerede kazanç para dedim. 3 yıllık 4 yıllık blogları silmek zorunda kaldım.  Neden mi sabırsız davrandım. Hatta bir tanesini kendim kapattım. Ve adsense ön onayı almasına tağmen ben kapattım. İstikrar bu yönden önemlidir. Ama bu bloguma da şimdi de gördüğünüz gibi istikrarlı bir şekilde yazı girerek sitemin devamını sağlıyorum. Bu benim alan adım olduğu için kişisel blog olduğu için gayet güzel ve sevdiğim bir blog çalışmam haline geldi. Bu yüzden de sevdim devamını da sağlayacağım.

Arkadaşlar bunu da neyse sağladım her zaman inandığım sabırla sağladım. Bir Blogger olmak isteğim vardı onu da gerçekleştirdim. Şimdi kazanan bir Blogger olmak istiyorum. Hedefim bu yönde durmadan yazacağım. Daima devamını sağlayacağım. Yazdıkça yazacak elimde ne var ne yok sizlere paylaşacağım. Anılarım olsun deneyimlerim olsun ilgilendiğim bu blog dünyası olsun hemen hemen herşeyden yazacağım. Yazıyorum daa bunun da devamını bu zamana kadar kullandığım istikrar ile devam ettireceğim. Daha önceki deneyimlerimi bu blogumda devam ettirmesim. Bu blogda sabrettim ve kazandım. Eski bloglarım gibi terk etmedim. Yada terk etmeyi düşünmedim. Ne olursa olsun bu blogda yazacağım. Bırakmayacağım dedim ve başardım. Artık adsense aktif bir kazanca sahip bir blogum var.

İsyan hiç bir şeydir

Ve isyan hiç bir şeydir : Daima isyan etmeden devam edin. Hiç bir zaman şöyle olmuyor böyle olmuyor demeyin. Dediköe kendinizi sitrese sokacaksınız.  Bu da sizi yavaş yavaş soğutacaktır. Başarmak için soğumayın. Asla isyan etmeyin. Ben etmedim. Kazancım şu an çok ama çok az durumda. Ama sebebi ney benim ziyaretçi sayısını biraz daha artırmam. Onu başarırısam ileride zaten ziyaretçi sayım artacak. İsyan etmeyeceğim. Çünkü isyan gereçketen hiç bir şeydir. Bunu bilerek yoluma devam edeceğim.

Bu sloganı gelişi güzel uydurdum ama dedim ya beni anlatan slogan olduğu için benimseyip yazma gereği duydum. Yakın zamanda iyi bir kazanca sahip blog olabilirim. İnşallah da bu uğurda çalışmaya devam etmekten vazgeçmeyim. Ki şimdilik asla bu düşüncede değilim. Ki olmam da inşallah. Bu gün sözlerimi erken bırakıyorum. İnşallah bu slogan size ve bana bir yol haritası olur. Bu şekilde devam ederiz. Size de iyi çalışmalar dilerim. Diğer yazımızda görüşmek üzere..

Tavsiye Yazım ; Adsense Onayını Nasıl Aldım?  

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git