İOS 11.1 Developer Beta yayınlandı

İOS 11.1 Developer Beta yayınlandı
tarihinde eklendi, 244 kez okundu.

İOS 11.1 Developer Beta yayınlandı

İOS 11.1 Developer Beta yayınlandı  Bu gece yayınlanan sürüm güncellemesi hata ve performans güncellemesi olarak yayınlandı. ios 11.1 developer beta güncellemesi ios 11 in ilk developer güncellemesi oldu. Bu tüm iphone telefonlara gelmiyor. Yanlızca beta test kullanıcılarına geliyor. O yüzden ios 11.1 güncellemesini herkes indiremeyecek. Bunun için beta kullanıcı olmanız gerekiyor. Bunun için Buradaki yazımı okuyup beta kullanıcısı olmayı unutmayınız.

İos 11 güncellemesinin en önemli yanı ise gelen mobile veri olayı idi. İos 11 de en güzel  yenilik buydu. Android telefonlara göre ios telefonlar daha geriden geldi ama akıllı telefonda çıpır açmayı başardı. İos telefonlar özellikle de iPhone 5 ve iPhone 5S den sonra iyice büyüyen Apple telefonlar beklediği ilgiyi görmeyi başardı.Apple firması bu yıl da iPhone 8 ve iPhoneX i piyasaya sunarak daha da fazlabeklentiyi karşılamayı amaçladı. Sanırsam bu ilgi biraz az oldu. Meden mi ilgi görmedi. iPhone yani Apple yönetimi ilk defa ahmı tanıtımda iki farklı model beraber çıkardı. iPhone telefonu 8 ve X serisi birden çıktığı için ilgi ve beklenti düştü. Bu benim kişisel yorumum. Neyse konuyu fazla dağıtmadan sizlere asıl konuma dönmek istiyorum.

İos 11.1 güncellemesi developer olarak yayınlandı. Bu sürüm ise gerçekten gerçekten iyi bir performans sunmakta. İos 11 legelen şarj sorunu ve hız sorunu bu güncellemeyle daha da iyi hale gelmiş gibi görünüyor. Apple akıllı telefon sektöründe en başarılı telefon diyebiliriz. İlerleyen teknoloji ile bu haberleri daha çok yapacağız. İnşallah bu gibi gelişmeleri de takip etmek isterseniz eğer Teknoloji Sayfamı Takip etmeyi unutmayınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git