Dünyanın en pahalı arabası hangisi?

Dünyanın en pahalı arabası hangisi?
tarihinde eklendi, 563 kez okundu.

Dünyanın en pahalı arabası hangisi ?

Dünyanın en pahalı arabası hangisi ? Bu gün sizlere dünyanın en pahalı 3 arabasını anlatacağım.  Dünyanın en pahalı arabası 2017 yılında şu anda Bir tane aeaş seçildi. Bu araç şu anda  tam olarak 3 Milyon 900 Bin dolar yani tl hesabı olarak diyeceğim. 13 Milyon 230 Bin TL eski parayla 13 Trilyondan bahsediyoruz. Bu parayı değecek araba sizce hangi markadan olabilir?  Sizilere soruyorum. Dünyada bu araç üzerine başka araç yok mu? Sizce hangi markadan olabilir?

Mercedes mi?
BMW mi?
Ferrari mi 
Honda mı
Lamborgini mi?
Audi mi?
Porsche mi?
Aston martin mi?
Chrysler mi?
Jaguar mı? Dünyanın en pahalı arabası 2017 yılındaki rakamlara bakılırsa eğer bu araçlar içerisinde sizce hangisidir. Bu arada bu cevabı vermeden önce Sizlere daha önceden yazdığım Tüm Araba Markaları yazıma bakıp tüm araba markalarını hatırlayabilir öyle cevabınızı verebilirsiniz. Şu anda en fazla paraya satılan araç

Lamborghini Veneno

Araç aşağıda fotolara sahiptir. Lamborghini veneno dünyanın en pahalı arabasıdır. Bu araç yukarıda dediğim gibi tam olarak 3 Milyon 900 bin dolardır. Bunu almak da herkesin harcı  değildir. Bunu alan da ya altın kralıdır. Yada dünyanın en zenginleri arasındadır. Bu lamborghini veneno aracını da sayılı sayıda üretimi vardır. Fazla değildir. O yüzden de değeri bu kadar yüksektir. Sizlere lamborghini veneno arabasının renkleri ve kendi fotosunu gösteriyorum. Umarım beğenirsiniz.
Öneri yazım ;  Dünyanın En Pahalı 3 Parfümü  
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git