Blog Yazarak Köşelik Oldum

Blog Yazarak Köşelik Oldum
tarihinde eklendi, 354 kez okundu.

Blog Yazarak Köşelik Oldum

Blog yazarak köşelik oldum desem inanırmısınız? Komik gelmesin? Gerçekten blog yazarak köşelik oldum desem kaçınız inanırsınız? Bunların cevabını vereceğim. Blog yazarak veya Yazı yazarak Para kazanmak isteyenler bu iki yazımı okuyup öyle devam etsinler yazımı okumaya. Mantığı anlamadan bu günkü yazımı anlamayacaksınız yoksa. Blog benim işim. Hemde en zor olan kişisel Blog olanı seçtiğim için konularım dağınık ve düşünmesi zor. Ne yazacağımı düşünüyorum. Ama teknoloji veya yemek blogu olsaydı illaki  yazardım. Farklı bir yemek veya farklı bir teknoloji haberi telefon özellikleri yazardım. Olurdu. Çünkü konularım bunlardan ibaret olursa odaklanacağımız şeyler sınırlı olacağından dolayı konu bulurdum. Ama kişisel blogda bu bu kadar basit değil. Bunun için basite almamak gerek. Bence en zor olan Blog konusu ise konusuzluk yani kişisel blog olmaktır.

Bende bunu iyi bir şekilde başarıp üstesinden gelmeye çalışırken blog yazmak için yazdığımı asıl maksadın bu olduğunu anladım. Çünkü bu gün ben hayatımın en az kazancını yaşadım. Bu yüzden köşelik oldum. Hala parayı nasıl kazandığımı nasıl köşelik olduğumu merak ediyorsunuz demi. Eve bu gün tam tamına 0.12 krş kazandım. Bu benim aldığım en değerli kazanç. O kadar güzel iki yazı daha yazdım. Ama sadece topu topu on iki kuruş kazandım. Bravo demek istiyorum Google Adsense bravoooo…  Bu kadar fazla para verip beni şımartmayın. Sonra baş olmam bak. Cidden acınacak halime gülüyorum. Bu Adsense için bir utanç meselesi de olmuyor. Ben bu kullanıcılara neden fazla kazandırmıyorum demiyor. Bir ingilize bir amerikalıya iyi denecek kazançlar verirken neden bunu Türk Bloggerlar için yapmıyorsun anlamış değilim. Bu arada Az olan bu Kazancı artırmak için en azından Adsense Çöp Siteleri  reklamlarınız arasından çıkartın. Bu sayede az olan kazancı artırabilirsiniz.

Blog Yazarak Köşelik Oldum

Neyimiz eksik. Bence Türk bloggerlar şu anda benim gözümde bir ingilizden bir Amerikalıdan daha iyi blog yazıyorlar. İyi bir blog potansiyeline sahip olmamıza rağmen onlar tık başı 0.05 ile 2 dolar arasında kazanç alırken bizler de 0.05 ile en fazla 0.50 krş arasında rakamlar alıyoruz. Bu da gelede 0.10 -0.15 krş ortalamayla tamamlanıyor. Yani birinde aldığın tık fazla ise diğerinde kesinlikle düşük oluyor. Bunun da sebebi bize karşı bir garez var. Bu durumu gerçekten merak edenlerdenim. Aslında Tüm Türkiye olarak Adsense reklamlarını bir günlüğüne sitemizden çekebilirmiyiz acaba birlik olabilir miyiz acaba. Google Adsense anlasın olmaz mı? Evet blog yazarak köşelik oldum. Hastane köşeliği. O hastane bu hastane dolanacağım. Bu günlü kazancı görünce zaten şok oldum. Köşelerde gezerim artık. Her gün en az 0.50 ile 2 lira arasında bazen de 3 lira aldığım oluyordu. Bu gün ben perişan oldum.

Tavsiye Yazım ;  Google Aktif olmayan Blogları Geri Plana Çekmeli

Bu yazıyı bu gün biraz Adsense sitemliyim onun için ele aldım. Neden  Bloggerlar birleşip bir baş kaldırmıyoruz ki? Neden Türkiyeden Adsense bir kişi çıkıp da demiyor ki neden bunlar reklam çöplüğünde sürünüyorlar. Arkadaşlar gerekirse imza toplayalım. Bize en azından aldığı yüksek tıklı reklamların hatırı sayılır kısmını versin. Kendisine biraz daha az alsın. Bizler bireyleriz. Sen teksin. Bizlerin hepsinden aldıklarınla dünya kadar kazanca ulaşırsın. Ama ben bu günkü 12 krşla ne yaparım der misin bana. Bu yazımı gerçekten herkes okusa da birlik olmayı başarabilsek. Neden Bloggerlar imza toplayıp Google Adsense için bir faaliyette girişimde bulunmuyoruz. Büyükler neden Adsense az da olsa tepki vermiyor. Kim ne kazanabilir ki bu gidişle. Amerikalı ingiliz Alman kazanıyor. Ama bize gelince bu kadar yok öyle dünya artık   Bir şey yapmalıyız arkadaşlar ama nasıl olacak bilmiyorum.

Bu yazımın altına okuyan herkesten yorum istiyorum. Bu yazımı en azından zirveye taşırsak biraz da olsun diğer Bloggerların da görmesini sağlaybiliriz. Lütfen yorum yapın biz bloggerlar için sizin için geleceğimiz için. Bu yazımız yayılırsa buradan organize olup bizler bir şey yapabiliriz. Belki imza toplar belki de boykot ederiz. Ama bu yazının artması herkes taradından okunması şart. Bu yüzden Blog Yazarak köşelik oldum. Dedim. En azından baksınlar. İsyanımızı görsünler. Yorum yapın lütfen geleceğimiz için Bloggerlar. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git