Adsense 1 Tıka 3 TL verdi

Adsense 1 Tıka 3 TL verdi
tarihinde eklendi, 346 kez okundu.

Adsense 1 Tıka 3 TL verdi

Adsense 1 Tıka 3 TL verdi. 13 Eylül 2017 Yani  Dün Adsense panelime sık sık baktım. Toplamda dün 5 tık aldım. Dün yaşadığım inanılmaz olan rakamı nasıl aldığımı anlatayım. Dünkü 5 tık olana kadar 4 tıktaki kazanç 50 krş tu. Yani bunun için de BKGB kazançta vardı. Sonra epey artış olmadı. Akşama doğru baktığımda ise kazanca 3.67 yazdığını gördüm. Merak ettim. 5. Tuk gelmiş. Evet tam bana 3.17 krş kazandırmış bir tık. Araştırma yaptım hangi reklamalardan yada konudan geldiğini fakat bulamadım. Sadece sağda benim 300*600 reklam türüneden kazancın olduğunu görebildim. Bunu araştırıp bulacağım. Adsense 1 tıka 3 tl verdi. Ama hangi reklam ve hangi konudan aldım. Bilmiyorum.

Bunun için aynı bu şekilde yazmaya devam edeceğim. Ki inanamadım. Önce dedim yanlışlık mı var acaba. Yeniledim. Ama baktığımda yine de aynı kazncın olduğunu göründe anlafım. Adsense bazen kullanıcılarını sevindirmeyi yapıyor. Adsense tık başı kaç lira veriyor. Yada Adsense hangi konuda tık başı parayı daha fazla veriyor? Diye çalışma yapıp en yüksek kazanca ulaşmak için yazılar yazmanızı tavsiye ederim. Bende yazılarımı o yöne doğru yazacağım. Yani konu önemli. Genel olarak hangi konular diyorsanız eğer onu kaleme aldığım yazıda bılabilirsiniz. Hangi Blog konuları daha fazla kazanç sağlıyor.  Hala da nokta atışı yapmak için daha fazla araştırma yapıp yazdığım konuşarı o yöne kaydıracağım. İnşalllah da bildiğim konulardır.

Adsense tık başı parayı bazen çok iyi derecede veririken bazende iyice amaçsızça zırvalıyor. Bunun içinde nokta atışı o konuyu o reklam türünü bulup ben o konuda yazılarıma odaklanmam gerek. Bunu da başarırsak sizlerle birlikte Adsense kazancımızı artırabiliriz. Bu gün ise Adsense kazancım 2 Tık ve 0.28 krştur. Yani bazen gerçekten tık almayınca kazanç ta olmuyor. Umarım tık artış gösterirse kazançta artacaktır. Sizlere de iyi ve bol kazançlar diliyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git