Admatic Reklam Kodu Ekleme

Admatic Reklam Kodu Ekleme
tarihinde eklendi, 555 kez okundu.

Admatic Reklam Kodu Ekleme

Admatic Reklam Kodu Ekleme Nasıl yapılır? Admatic reklam kodu siteye ekleme nasıl oluyır ? Admatic reklam kodunu Blogger paneline
ekleme nasıl olur? Blogger Admatic kodu ekleme nasıl yapılır? Bu gün sizlere onu anlatacağım
.

Arkadaşlar Admatic Reklam Kodu Ekleme yönteminden önce başvuruyu yapıp onayı almayı beklemeniz gerekmektedit. Onayı aldıktan sonra da hemen reklam kodunu sştenize eklemeniz gerekecekti. Admatic reklam kodu sitenizde beş farklı reklam türünde eklenmektedir. Yani Mobile site için reklam Web site için reklam kodları bu ikisini direkt siteye eklemeniz gerekiyor. Bu ekranı kaplayan reklam kodu budur. Bu Admatic reklam kodunu blogger bloguna eklemeyi anlatacağım.Admatic reklam kodunun en iyi avantajı ise Adsense ile beraber çalışabiliyor. Adsense genelde bu tür sitelere izin vermemekte fakat Admatic ise bunların dışında kalmaktadır.

Bakmayı Unutmayınız; Burun Estetiği Ameliyatının Riskleri nelerdir?  i

Gelelim Blogger Paneline bu kodları eklemeye.

Blogger paneline girin
Tema kısmına girin
HTML düzenle kısmına girin
daha sonra tema kodlarının içine tıklayın
Ctrl+F tuşuna basın
Ve arama kutusu çıkacaktır
Bu arama kutusuna </body> yazıp enter basın.
Bu kodu bulduktan sonra hemen üst kısmına Mobile ve Web için Admatic kodunu yapıştırın.
Daha sonra temayı kaydet tuşuna basın. Kayıt tamamlandıktan sonra blogu görüntüle deyip olup olmadığını bir kaç dakka sonra anlayabilirsiniz.

Arkadaşlar bu kodların tamamı buraya konulacak fakat Masthread 970-250 kodu ve İnread Beta kodları buraya konulmamaktadır. Bu kodları yerine sizler bulup koyacaksınız. Mesela Mastrhread kodjnu byük reklam kodu olduğu için onu üst kısma yani header kısmına koymanız gerekiyor. Aynı yolu izleyerek header kodunu bulup onun içerisinde koymak istediğiniz yere koyun. Daha sonra sitenin üst menü kısmını üzerinde veya altında olacak şekilde ayarlayacaksınız. Daha sonra da orada reklam görünecektir.

Admatic reklam kodu ekleme için Blogger panelini kullananlar yukarıdaki dediklerimi yaparak kodları sitelerine ekleyebilirsiniz. Bu gün sizlere bunu anlattım. Admatic reklam firması da nasıl kazanç sağlamakta sizlere onu anlatacağım.

Tavsiye Yazım: Adsense Başvuru yapma Şartları Neler?

Admatic Reklam kazanç planı nedir?

Admatic reklam kazanç planı arkadaşlar tık başı değilde gösterim başı kazanç vermektedir. Tıklama geliri kazandırmamaktadır. Yani ne kadar sitenize ziyaret var sa o kadar kazanç sağlamaktadır. Tıklamanın gelire etkisi yoktur. Gsöterim reklamları fayda sağlamaktadır. Mesela ölçüm yada gösterim nasıl oluyor. Tekil 1000 kişi görürse reklamları 0.90 krş ile 1.50 arası kazanç sağlamaktadır. Yani reklam gösterimi günlük 1000 kişi görürse 1.50 kazanabilirsiniz. Günlük sitenize 10.000 gösterim var ise günlük 10-15 tl arasında kazanç getirir. Bu da aylık size 300 tl filan yapar. O da en düşük ihtimalle. Bu da sizin host paranızı ve alan adı paranızı çıkarmaktadır. Bu yüzzden ek gelir sağlar. Zaten benim sigemdeki gibi zaten adsense geliriniz de var ise size destek sağlayacaktır.

Admatic nasıl kazandırıyor diye merak edenler bu hesabımızı ortalama olarak alıp o şekilde bu reklam firmasına abone olabilirler. Bu sayede kazanca ulaşabilirsiniz. Amaç para kazanmak isr gösteriminiz çok ise iyi paralar kazanabilirsiniz. Admatic size bu performansa katkı sağlayabilecek bir alternafit reklam firması olarak en iyiler arasındadır. Özellikle günlük ziyaretçileriniz çok ise size Admatic reklam firmasını tavsiye ediyorum. Ki büyük sitelerin de bazıları bu firmayı kullanarak kazanç sağlamaktadır. Sizde eğer sitenizde günlük hit fazla bir siteye sahipseniz eğer bu firma ile çalışabilirsiniz. Şimdiden hayırlı ve bol kazançlar diliyorum. Bu arada Wordego ve Adsense Karşılaştırmasını yaptım.  Sizler de o karşılaştırmamı okumayı unutmayınız.  Birde sorum olacak Admatic kullananlar varsa kazanç gerçekten bu hesaba uygun mu yoksa daha az veya daha fazla mı? Reklamların durumuna göre değişkenlik gösteriyor mu? Bunu yorum kısmından yazmayı unutmayınız.

Merak edilen sorular; Admatic Reklam Kodu Ekleme Nasıl yapılır? Admatic reklam kodu siteye ekleme nasıl oluyır ? Admatic reklam kodunu Blogger paneline ekleme nasıl olur?Admatic kazanç planı nasıl ?  Blogger Admatic kodu ekleme nasıl yapılır? Bu gün sizlere onu anlatacağım

Admatic Reklam Kodu Ekleme Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Semra dedi ki:

    Çok teşekkürler yazınız için. Çok işime yaradı

    1. Nuri ÖZKAN dedi ki:

      Sitenizi ziyaret ettim aktif çalışıyor. Teşekkürler değerli yorumunuz için

Sayfa başına git