Yeni polis kıyafeti 2017

Yeni polis kıyafeti 2017
tarihinde eklendi, 887 kez okundu.

Yeni polis kıyafeti 2017

Yazımız güncellenmiştir 
Güncell: Yeni Polis Kıyafetleri İçin Personelin Beden Ölçüleri güncelleniyor!!

Yeni Polis kıyafeti ne zaman gelecek? şu anda beklenen en önemli polis gelişmeleri arasında. Bu kıyafet söylentileri şu anda Türk Polis Teşkilatında  merakla beklenen ve gerçekleşmesi için istekli olunan kıyafettir. Nasıl olacağı veya oluşacağı net olarak bilinmese de polislere bu kıyafetin şart olduğu, eski kıyafete göz aşinalığının fazla olduğu herkesçe biliniyor. Bunu gerçekten yapmaları şart. Eğer söylenti gerçek ise yazın kısa kol T-Shirt kışın ise sert gömlek olacağı, Çevik kuvvet polisinin kıyafetleri tarzında olacağı söyleniyor. Sadece renk ve görüntü farkının olacağı ama bu kıyafetlerin eski kıyafetlere benzemeyeceği söyleniyor. Yeni Polis kıyafetleri ne zaman giyilecek? yazıma bakınız.

Yeni polis kıyafeti 2017

Bu söylentilere ile ne kadar inanacağımızı resmi duyuru veya resmi bir başlama yapılarak polis istihkak  yapılana kadar gerçek diyemeyiz. Her zamanda bu söylentiler ortaya atıldı fakat bu kez kesin gözüyle bakılan Yeni Polis Kıyafetleri , değişim yapılınca belli olacak. Eski kadro Polislerinin kıyafetlerinin her geçen gün eskimesi ve göz aşinalığının artması sebebiyle Polise olan saygı ve güven ortadan kalmaya başladı. Bu üniformaların değişmesi ve yıpranan polis teşkilatının revizyona gitmesi şarttır. Bunun için de Yeni Polis Kıyafetinin 2017 yılında değişmesi gerekmektedir. Bunun tasarımını kim yapacak ve yeni polis kıyafetini nasıl olacak hiç bir bilgi sızmıyor. Ama bu şekilde ciddi bir çalışma değişim çalışması olmasaydı bu kadar gündemde olmazdı. Benimde gerçek düşüncem bu şekildedir. Bu yıl değişim gerçekleşir. 2018 yılına Türk Polis Teşkilatı yeni kıyafetler ile girer diye düşünceye sahibim. Benim gibi düşünen birçok düşünceye ortak arkadaş da var. bunu da zaman gösterecek.

Yeni polis kıyafeti 2017

Sizlere dediğim gibi bu sadece söylenti olarak da kalabilir. Fakat bu şart görünüyor. Değişim kaçınılmaz da olabilir. Benim şahsi fikrim yakında kamuoyuna duyurulabilir. Benden demesi. Çok gizli bir değişim yansıtılmıyor olabilir. Bu da gerçekten aniden yapılırsa şaşırmayın. Bu yazıyı bir yerde okudum dersiniz. Bende tahminden öteye gidemiyorum. Ama olacak şeyler gibi görünüyor. Aynı tasarım gündemi İç işleri bakanlığına bağlı Jandarma teşkilatında da yaşandı. Bu iki teşkilattan ve İç İşleri Bakanı Sn. Süleyman Soylu‘nun bunun hakkında detaylı çalışması olacağına inanıyorum. K gerçekten bu seviyede gayretli ve iyi çalışmaları mevcut bir bakan olduğu için bunu beklemek mümkün görünüyor. Umarım bu kıyafetler değişir. Bu çalışmaları yaparlar. Şimdiden inşallah diyelim. Ki birde denilecek o kadar şey var ki. Kadro Polis memuru kundura ve gömlekle hırsız kovalayacak. Artı Korumalar Takım elbiseyle Vekil veya değerli siyasi büyükleri koruyacaklar, bunlar biraz yapıcı değilde zorlaştırıcı şeyler olarak görüyorum.Bu da içimdeki düşüncelerim. Polis korku vermeli gerekirse koşarken kaçmasına izin vermemeli. Harsızın. Yani Emniyet Teşkilatında Elbise revizyonu için Yeni Polis Kıyafeti 2017 yılında ihtiyaç haline geldi.

Bu arada eski kadroya göre kıyafetler: Günümüzde kullanılan elbiseler bunlar. Değişirse bu kıyafetler değişecektir. Ama şahinler yunuslar bunların kıyafeti ve trafiğin kıyafeti değişmeyecektir. Onlarında resimleri alt taraftadır.

Kadro Polisi:

Asayiş Polisi:

Çevik Kuvvet Polisi Elbisesi: 

Terör Şube Polis Elbisesi:

Şahinler: 

Yunuslar:

Bu arada Polis Maaşı 2017 Merak edenler yazıma baksınlar Bu yazımda da sizler yeni söylenti için bildiklerimi yzdım. Umarım bu yeni kıyafet haberi, söylentisi doğru çıkar:)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git