Yazımı Bir Günde 5000 Ziyaretçi Okudu

Yazımı Bir Günde 5000 Ziyaretçi Okudu
tarihinde eklendi, 286 kez okundu.

Yazımı Bir Günde 5000 ziyaretçi Okudu

Blogumda yazdığım yazımı bir günde 5000 ziyaretçi okudu etti. Blog yazarlığım içerisinde bu sayıya yakın yazılarım oldu. Bir günde ziyaret edilen yazılarım 3 veya 4 bindi bazen bu rakam azalıyor bazen artıyordu. Bir kaç gün önce yazdığım bir yazı ise geçenlerde bir günde yani 24 saate tam 5.000 ziyaretçi tarafından ziyaret edildi. Sizlere o yazımın linkini vereceğim. Bakmanızı istiyorum. Gerçekten yazdığım yazı Turkcell Kurban Bayramı Hediyesi 2017 adlı yazımdı. Bayrama bir gün kala 24 saat içerisinde tam 5.000 kişinin ziyaretine uğradı.

Yazdığım bu yazı gerçekten merak edildiği için ziyaret çekti. Sizde isterseniz Google bile bu yazının aramasını yaparsanız göreceksiniz. Zaten ilk sayfada da yer aldığı için tıklamalarım artı. Bunun da sebebi merak edilen kampanyaları takip eden Turkcell kullanıcıları. Bu yazıma gerçekten siz de bakın. Derim. Vodafone için yazdığım yazı da merak ediliyor. Baya hit aldı fakat Turkcell yazısı kadar değil. Onu da 1000 kişi görüntülemiş oldu. Son günde. Fakat dedim ya yazımın makalemin 1 günde bu kadar hit alması bana gurur verdi. Vardı bu şekilde güzel yazılarım. Ama dedim ya bu sadece 1 günde aldığı için dikkatimi çekti.

Mesela en çok okunan Pomem,  Paem ve Pmyo Öğrenci maaşları adlı yazım da günde 3-4 bin aldığı zamanlar oldu. Ama bu ara duraksadı. Zamanı geliyor. Mesela polis adayları okula başlayınca bu yazımın günlük hiti artmaltadır. Bunun için de sizlere tavsiyelerim şunlardır. Yazılarınız kaliteli ve özgün olsun. Zamanı gelince değerlenecektir. Ki ben şu anda tam anlamıyla onu yaşıyorum. Değerlenen kurban bayramı yazım okunma zamanını yaşıyor. Şu anda. Bir günde 5000 kişi okudu yazımı. Bakalım devamı gelir inşallah. Şimdiden sizlere de iyi bloglamalar iyi çalışmalar diliyorum. Beğenmeyi ve izle butonu ile izlemeyi unutmayınız.

Yazımı Bir Günde 5000 Ziyaretçi Okudu Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Blog Tecrübem dedi ki:

    Tebrik ederim…

    1. admin dedi ki:

      Sağolun hocam işginiz ve yorumunu için günün anlamı güzel bir performans çıkardı. Sağolun şiödi de 5 binin üzeirne çıktı dahada artışa devam ediyor

Sayfa başına git