Yaz Tatiline Gitsek Mi

Yaz Tatiline Gitsek Mi
tarihinde eklendi, 311 kez okundu.

Yaz tatiline Gitsek Mi Gitmesek mi

Diye düşünceler sardı beni. En çok ta tatili nerede geçireceğim. Yaz Tatiline Gitsek Mi ? Hangi ilde, hangi mekanda, hangi otelde ve nerde ne zaman tatil yapacağım diye düşünüyorum. Bunu da gerçekten düşünme durumuna geldim. Ki yorulduk artık çalışmaktan. Bence de bir tatili hak ettik. Deniz kum güneş otel doğa masmavi gökyüzü vs hepsini hak ettim sanırım. Bir tatili hak ettim. Tatil beni bekliyor ama gerçekten o tatili bulacak mıyım? Bu tatile çıkabilecek miyim sizlere bunun hakkında istek ve düşüncelerimi anlatacağım.
Tavsiye yazı; Forex Canlı Borsa İşlemleri Gerçek mi

Gerçekten biraz kendime zaman harcamam gerek. Bu zamanı da denizde otelde kumda güneşlenerek , şehir olarak da Antalya olsun İzmir olsun bu gibi yerde geçirmek istiyorum. Yada marmaris gibi bir yerde. Otel bulan taril yapmak için güzel yer bulan birisi yorum yapsın. Bütçe olarak da sınırlı bütçeye sahibiz. Arkadaşlarla gezmeyi bu zamanı fırsata çevirmeyi düşünüyoruz. Sizlerinde önereceği tatil köyü olsun, tatil beldesi olsun, bilindik güzel otel olsun tavsiyenize uyup gidebiliriz. Yani yaz tatiline gitsek mi gitmesek mi sorusuna hala cevabı veremedim. O yüzden bunu iyi bir şekilde seçerek o seçtiğimiz yerde güzel bir taril yaparak geçirmek iyi gelecek.

Yaz Tatiline Gitsek Mi

Deniz suyu insana gerçekten huzur veriyor. İnsanın üzerindeki o kötü havayı alıyor.  İçindeki sıkıntı tasa hepsini ben denize döküyorum. Seviyorum denizi özellikle de sığ bir deniz olursa hemen yükselmeyen gidince girince eğlenip sorun yaşamayacağımız bir deniz. Bu gerçekten bize zevk verecek bir tatil olmalı. Deniz kum güneş üçlemesini doya doya çıkarmalıyız. Bu otellere önceden  rezervasyon yaptırmak gerek. Otelde yer ayırtmak için gerçekten biraz da çaba harcamamız gerekiyor. Şu zamanda tüm iyi otellerdoludur. 7 gün 7 gece kalıp gelmeli insan. Bu şartları tamamladıktan sonra birazcık huzura kavuşuruz diye düşünüyorum. Rezervasyon için iyi bir otel bulup o otelde yer ayırtmam gerek. Sizler de tatil yapalım diyorsanız ben gideyim. Beğendiğim yer olursa oradan güzel bir yazı paylaşırım.

Sizler için tatil yeri tatil köyü güzel bir otel araştıracağım. Bulursam da haberini blogumda paylaşacağım. Sizde bu arada yazım olan Ya Yüzük Ya Da Saat Takılabilir Adlı yazıma bakmanızı rica ediyorum. Takılar için yazdığım aksesuar olsun kolye ve bileklikler olsun vermiş oldukları imajı ele aldım. O yazıma da bakabilirsiniz. Yaz tatiline otele veya tatik köyüne gitmek isteyenler veya gidip memnun olanlar kaldıkları yeri yazsınlar. Gitmeyenlere hem ön ayak olunur. Gidipte pişmanlık yaşama olmasın diye yardımlaşmalıyız. Şimdiden değerli yorumlarınız için sağolun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git