Ya Yüzük Ya da Saat Takılabilir

Ya Yüzük Ya da Saat Takılabilir
tarihinde eklendi, 308 kez okundu.

Ya Yüzük Ya da Saat Takılabilir

Ya da ikisi birden… Takı olarak sizlerde biliyorsunuz ki yüzük en önemli takı malzemelerinden birisidir. Bende bu gün yüzük için biraz düşüncelerimi anlatacağım. Yüzük takmak bir heves bir yaşam biçimidir. Ya Yüzük Ya da Saat Takılabilir Kimisi değişik figürler severken, kimisi de sadece cafcaflı olmayan yüzükler takıyor. Bu yüzden bende bu gün sizlere bu yazımı yazmayı yüzük takılabilir ve bende artık yüzük takmak istiyorum heves ettim sizlere onu anlatacağım.

Yüzük eskiden nefret ettiğim ama sonradan hevese çevirdiğim bir takıdır. Takınızı şurdan alın diye bekliyorsanız yazmayacağım. Ben reklam yada tanıtım yapmıyorum. Sadece dedim ya yüzük ve takı kolye vs işlerini çok sevmediğimi lakin yüzük takmayı düşündüğümü, belki yüzük takılabilir diye düşünüyorum. Yada gümüş tesbih. Bunlar hep gümüşün derecesinden derecesine fark eden birer değere sahiptir. Bu yüzden diyeceğim o ki kolye ve yüzük daima takılabilir.

 Diğer Takılar

Belki tesbih de kullanılabilir ama kıro işleri gibi görünse de hepsi birer takıdır. Aslında süstür, göstergedir. Bu yüzden yüzük, tesbih, kolye, bileklik, saat ve bu takılar artık birer süs göstergesi oldu. Biraz da moda ve demode olma durumu ortaya çıktığı için gerçekten bizler bunu iyi bir şekilde kullanmak isteriz.

Öneri Yazı: Eksik Eşyalarımı Tamamladım

Ben mesela genelde sizlere en sevdiğim olan takı saati öneriyorum. Saat takan adam gerçekten kaliteli duruşa sahiptir. Bunu kim ne derse desin saatin herkes de  duruşu farklı olup, ağır saatler daima herkese gitmektedir. Tabi takı olarak taktığınız o saati aksesuar olarak görüyorsanız. Bu dediklerim geçerlidir. Sizde daima saat ve takı işlerine meraklıysanız benim gibi durmadan takı veya aksesuar alacaksınız. Sevdiklerinize aksesuar alacaksınız. Bu yüzden de sizlere diyeceğim şey şudur. Bende yüzük almaya heves ettim.

Tabi ileride tek taş yüzük te almak isterim. Ama dedim ya tek taş yüzük daha ilerideki süreçlerde alacağım yüzük türü ama şimdilik takı olarak alacağım. Hediyelik yüzük veya hediyeli saat şu anda en çok istediğim takılardan birisidir. Bu yazıyı neden  yazdı diye merak edenler evet yazdım istedim.  İçimden geldi yazdım. Ve daha bu aralar gidiş gelişlerim çok olduğu için bu tür yazılar yazmaya devam edeceğim.  Bu da sizler için de enteresan ve hoş olabilir. Bu  yüzden yazacaklarımı bu başlık altında bulabilirsiniz.

Ya Yüzük Ya da Saat Takılabilir Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. gümüş yüzük dedi ki:

    ben sadece yüzük takıyorum. bazı resmi kıyafetlerimde ise sade bir gümüş yüzük ve saat beraber taktığım da oluyor. tamamen sizin beğeninize kalmış bir durum.

Sayfa başına git