Vodafone Kurban Bayramı Hediyesi 2017

Vodafone Kurban Bayramı Hediyesi 2017
tarihinde eklendi, 330 kez okundu.

2017 Vodafone Kurban Bayramı Hediyesi

Vodafone kurban bayramı hediyesini vodafone yanımda uygulaması ile farklı farklı türden paketlerle alabiliyorsunuz. Yanımda uygulamasına girin menü kısmında bana ne var yerine tıklayın. Daha sonra herkes için farklı hediyeye kavuşun.  Vodafone Yanımda uygulaması için de ios ve android için indirebilirsiniz. 
Vodafone her yıl olduğu gibi bu yıl da kurban bayramında hediye internet dakika ve sms verecektir. Bunu gelenek haline getiren Vodafone 2017 yılı kurban bayramında da hediye olarak internet sms ve dakika verecektir. Diğer operatörler gibi Vodafone da özel günlere dikkat etmekte kampanya ve hediyeler vermektedir. Operatörler arasında bayramlar sahurlarve özel günler bir hayli rekabetli geçmektedir. Bunu da kullanıcılar iyi bilmektedir.

Her operatör kullanıcısı bu hediyeyi beklemektedir. 1 Eylül 2017 yılında olacak olan bayramın birinci günü hediyenin başlangıç günü olacaktır. Ki zaten Vodafone bunun çalışmasını yapmıştır. Kurban bayramında kullanıcılar internetsiz kalmasın dakikasız kalmasın ve sms siz kalmasın diye kurban bayramı hediyesi yapılacaktır. Vodafone için hiç şüphem bulunmamaktadır. Bu özel günlerde artık rekabet meselesi durumuna geldiği için hiç bir operatör buna kayıtsız kalmayacaktır.

Diğer Operatörlerin Kurban Bayramı Hediyesi 2017

Tahminlerime göre Turkcell , Türk Telekom ve Bimcell de 2017 Kurban Bayramında hediye internet dakika ve sms içeren karma bir paket yapacaktır. Buna dahil olacak olan vodafone da aynı hediyelerden kullanıcılarına hediye edecektir. Bu yılın en güzel kampanyalarını da bunlar bu kurban yapacaktır. Zaten kampanya yapacak en son sahur be ramazan bayramı kampanyasıydı. Onun da üzerinden 2.5 ay geçti. Herkes kampanya veya hediye nedir unuttu. Diğer operatörler içinde aynı bahane geçerli. Kullanıcılarının gönlünü almak için tekrardan hediye internet dakika ve sms içeren paket yapmak zorundalar. Yani kaç GB internet olur bilinmez ama bunun iyi bir seviyede olması şarttır.

Vodafone akıllı paketleriyle kendinden söz ettiren GB sahip paketleri de bulunmaktadır. Bu arada tarifeleri hakkında da biraz görüşlerimi yazmak istedim. Ben Vodafone kullanıcısıyım. Vodafone paketi olarak Red tarifeleri gerçekten iyi durumdadır. Yani red tarifesine geçmenizi eğer faturalı ve kontrol ile kullanım yapmak istiyorsanız eğer bu tarifeler tam size göre. Vodafone nun vereceği bir kurban bayramı hediyesi 2017 yılına damga vurabilir. Bu diğer operatörler içinde bir yarış meselesi olacaktır. Bakalım hangi operatör hangi paketi sunacak bekleyip göreceğiz. Bu arada Paket şu anda aktif değildir. Detayları geldikçe ben yukarıda kırmızı tazı ile sizlere yazacağım. Yazımızı güncelleyeceğim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git