Turkcell Kurban Bayramı Hediyesi 2017

Turkcell Kurban Bayramı Hediyesi 2017
tarihinde eklendi, 383 kez okundu.

Turkcell Kurban Bayramı hediyesi 2017

Turkcel alışılmışın dışımda bir kampanya yaptı bu yıl hediyesi huzur evlerindeki bayram bekleyen yaşlılarımızı ücretsiz arama şansı veriyor. Turkcell Kurban Bayramı Hediyesi 2017 Bir günde bir kez konuşma imkanı veriyor. Bu hediyeden çok sosyal sorumluluk projesi oldu. Çok ama çok anlamlı bir sosyal sorumluluk. Huzur evinde bayramlaşma bekleyen yaşlılarımızı arama imkanı sundu. Bunun için ücretsiz arama seçeneğini koydu. Gayet iyi bir kampanya sosyal sorumluluk ortaya çıktı. Turkcell sosyal sorumlulukları seviyor. Bunu da kurban bayramında göstermiş oldu. 

Turkcell her bayram olduğu gibi bu bayramda da kendisi bir güzel paket ve hediye ile karşımıza çıkacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Turkcell bu özel günlere ve bayram günlerine özellikle dikkat etmektedir. Ramazan bayramında verdiği hediye gibi  Kurban bayramı hediyesi de verecektir. Turkcell bu yönüyle bonkör davranmaktadır. Bayram hediyesi ve kurban için bu güzel hediyene olacak diye merak edenler var ben de bunlardan birisiyim. Bunu demek istiyorum. Turkcell kurban bayramı hediyesi 2017 yılında da devam etmektedir.

Tavsiye yazım ; Turkcell 30 Ağustos Zafer Bayramı hediyesi 

Turkcell’in Diğer Kampanyaları

Diğer bayramlarda olduğu gibi bip üzerinden mesaja konuşma internet ve sms hediye etmektedir. Sadece Turkcell Bip uygulamasından arkadaşlarınıza siz mesaj göndermeniz gerekiyor. En son bayramda bu hediye bu şekilde aktif oluyordu. Şüphesiz ki Turkcell den bize gelecek en güzel hediye de internet hediyesi olacaktır. Kurban bayramında da biz bu hediyeyi alırsak o günleri internetle güzel ve dolu dolu geçirebiliriz.

Turkcell bu yüzden bu günde de güzel bir kampanya yapacaktır. Kurban bayramında Bedava internet paketi verecek olan Turkcell 2017 yılının en güzel ve en bonkör operatörü olabilir. Bu da tahminim içinde en çok hediyeyi verecek olan operatör olacaktır. Benim en fazla hediye verecek diye beklediğim iki operatörden birisidir Turkcell. Tırkcel’in kendi kampanyalar sayfasını takip etmek isterseniz Turkcell Kampanyalar Sayfasını Ziyaret edebilirsiniz.

Sizlere de tavsiyem bayram gelmeden Turkcell operatörüne geçmeniz yönündedir. Bunu yaparsanız ileride sizlere iyi bir bayram hediyesi gelebilir. Bu ara 2017 Turkcell Kurban Bayramı hediyesi  veya Turkcell kurban paketi adında aramalar başlamış zaten. Bunu görünce hemen araştırmalar yaptım. Turkcell üst düzey bir şey olmadıktan sonra bayramlarda kullanıcılarına hediye vermekten vazgeçmemiştir. Bu yüzden de sizler gönlünüzü ferah tutun. Sizlere bu gün bu yazımı yazdım.

Eğer bu yazımı takipte kalırsanız veya abone olursanız yazım güncellenince de haberdar olursunuz. Bu yazımı Turkcell den kurban bayramına özel paket gelirse veya hediye güncelleyeceğim. Yazının üst kısmına kırmızı punto ile yazacağım. Eğer bu yazıyı okuyorsanız eğer yukarıda kırmızı yazı yoksa yenilenmemiştir. Sizler bu kurban bayramı paketini yapmak için neler yazmanız gerektiğini ne şartların olduğunu dahi hepsini tek tek yazacağım.

Diğer Operatörlerin Kurban Bayramı Hediyeleri 2017

Paket kalanını paket detaylarının hediyenin internet sms ve dakika cinsinde takibini hepsini sizlere yazacağım. Tabi bu paket te aktif edilirse. Ama edilecektir diye tahmin ediyorum. Bip üzerinden olan paketleri daha iyi bir strateji ile yaygınlaşmış bip ile bu verdiği hediyeleri bir nebze azaltmış olacaktır. Yani uygulamayı yaygınlaştırarak bu verilen hediyeyi bir nebze olsa maliyetten düşürmektedir.

Bu etkin bir Turkcell hediye stratejisidir. Diğer tüm operatörler ile ilgili kurban bayramı hediyesi de gelirse bakmanızı rica ediyorum. Zaten sizler için Hepsinin tek tek operatörlerinin adlarını yazarak link bırakacağım. O linke tıklayarak diğer operatörlerin de kurban bayramı hediyeleri varsa bakma şansınız olacaktır. Sözlerimi toparlarken gerçekten siyeceklerim şunlardır. Yazıyı Turkcell Kurban bayramında vereceği hediye ile günceleyeceğim. Üst kısma kırmızı yazıyla yazacağım. Sizde bu şekilde ulaşacaksınız. Bu arada alttaki operatörlerinde Yazılarına ulaşabilir. Hediye kurban bayramı paketi ile internet sms ve dakikadan haberdar olacaksınız.  Bu arada blogdan gelişmeleri izle butonuyla yapabilirsiniz. 

BimCell                Vodafone       Türk Telekom

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git