Spor ve Av Malzemeleri Aldım

Spor ve Av Malzemeleri Aldım
tarihinde eklendi, 415 kez okundu.

Spor ve av malzemeleri aldım.

Ava, spora ve balık tutmaya gideceğim. Online internet sitesinde spor malzemelerimi aldım. Güzel bir sipariş verdim. Yakında oltamdan, koşu kıyafetime, dağcı ayakkabımdan kış botuma her şeyi aldığım siparişlerim geliyor. Saatimden pusulama ve bunları güzelce muhafaza edebileceğim sırt çantasına kadar hepsi yakında kargolanmış şekilde geliyor. Ben av malzemelerini ve spor malzemelerini online olarak aldığım için heyecanlıyım. Umarım bedenleri doğru yazmışımdır.

Daha çok şey alacağım. İleride tatil yerlerinde alacağım su altı dalış maskesi ve bunun gibi şeyleri de alacağım. Zıpkında istiyorum. Dalış yapınca balık avlamayı da istiyorum. Bu arada çorabıma kadar istedim. Sporcu çorabı bilem istedim. Yani av merakım zaten var. Ama mevsiminde balık merakım var. Diğer avcılığı yapmıyorum. Ama dağda gezmek için ve dağcılık yapmak için çadırdan tutun da halıya kadar sırt çantası şeklinde olan yolluk alacağım. Kumanyamı koyup belki bir hafta yaylada kalacağım. İleride bu tarz sporlarla uğraşacağım. Avlandıktan sonra bir yere çadır kurup, orada avlandığınız balığı ızgara yapmak iyi olacaktır.

Spor Malzemelerini Neler aldım?

Spor malzemelerini aldıktan sonra düzenli spor hayatına adım atacağım. Her gün kolumu sporumu ve düzenli beslenmemi yapacağım. Online alışveriş siteleri hepsi birer kampanya yapmış. Şunu alana bu yarı fiyatına benzeri kampanyalar. Bu kampanyalardan yararlanamadım. O spor malzemelerinin kartı gerekiyor muş bende alışverişi yapamadım. Hediyeleri alamadım. Ama işte neyse aldıklarım da iş görür zaten. Spora olan merakımı da sizler bilirsiniz. Zaten ayakkabıma Bayıldım demiştim ya orada aldığım ayakkabı ile gerçekten spor ve yürüyüş yapıyorum. Bunu da ben sizlere neden yazdım bilmiyorum ama yazma gereği duydum.

Av malzemeleri alanlar da memnun. Ben yorum sayfalarına baktım. Herkes aldığı malzemelerden memnun görünüyor. Araştırdım online sitelere yüklü ve pahalı alışveriş olduğu için insan bazen güvenemiyor. Ama ben onu yorumlarda ve forumlarda bakıyorum. Burada yazılanların da %60-70 i gerçek yorumlar olduğu için olumlu yada olumsuz yanlarını karşılaştırıyorum. Ondan sonra almaya karar veriyorum. Sonra da taarruza geçiyorum.  Satın alma işini yaptım. Av malzemelerimi spor malzemelerimi, oltamı zıpkınımı, botumu, montumu spor elbisemi çorabımı bisikletimi sırt çantamı hepsini online alışveriş sitesinden sipariş ettim. Geldikten sonra sizlere bu yazımın devamını yazacağım. Sizde ava ve spora meraklıysanız bu tür kıyafetleri nereden alıyorsunuz?

Tavsiye yazım; Yaz Kıyafetleri Çok Hassas 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git