Sevgilime doğum günü hediyesi ne alayım?

Sevgilime doğum günü hediyesi ne alayım?
tarihinde eklendi, 460 kez okundu.

 Doğum gününde canıma ne alayım

Arkadaşlar benim bu gün okuyucularıma gerçek manada bir şey danışmam gerekiyor. Bu gün ben hediye alma çabasına girdim. Sebebim  İse doğum gününde yani eylülde sevdiğimin sevdiceğimin Yanına gidemeyeceğimdir. Sevgilime doğum günü hediyesi ne alayım. Bu gün buna çok üzülüyorum. Gidememe sebebim o gün işte olmam ve bana uzak bir yerde olması. Aynı gün de yetişme şansı yok yetişse de zaten o gün işteyim. Olmuyor.

Sevgilime hediye almak istiyorum. Ona bu doğum gününde güzel bir doğum günü hediyesi alacağım.  Bu gibi bir durumda ne alınır. Tam manasıyla kadınlardan da yorum almak, neler hoşuna gidebilir sevgilimin biraz biraz zevklerini biliyorum. Ama dedim ya bu günde yanına iş için de olsa gidemiyorum. Ama onu telefi etmek adına yine de güzel bir hediye ve güzel bir not yazarak yapmak istiyorum. Bunu da siz değerli okuyucularımızın tavsiyeleriyle yapacağım. Ne alayım doğum günü hediyesi olarak diye fazla düşünmeden sizlerle birlikte buna karar vermek istiyorum. Online Alışveriş Ne kolay adlı yazımdan esinlenip birde alırsam sipariş olarak alacağım.

Doğum günü benim canımın bitanemin doğum günü olduğu için ben ona kesinlikle güzel bir sürpriz hazırlayacağım. Şimdi arkadaşlar sözlerimi fazla uzatmadan sormak istiyorum. Doğum günü hediyesi olarak ne alayım? Bana tavsiyelerinizin hepsi değerli biliyorum. Ama dedim ya biraz karar vermek zor olacak. Ama ne almalıyım doğum günü hediyesi olarak?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git