Nokia 8 Fiyatı

Nokia 8 Fiyatı
tarihinde eklendi, 249 kez okundu.

Nokia 8 Fiyatı Ne Kadar ?

Nokia yükselmeye devam ediyor. Çıkarmış olduğu Android telefonlarla tekrardan eski günlerine dönmeyi amaçlayan Nokia, bu uğurda iyi bir performans sergileyerek çıkışına devam ediyor. Bu da demektir ki Nokia eski günlere dönüyor. Yakında çıkardığı Android telefonlarla tekrardan satışa başlayan akıllı telefon üreticisi gayet halinden memnun olduğu gözlerden kaçmıyor. Satışların da iyi derecede olduğu söyleniyor.  Bu çıkılını da yapmış olduğu Nokia 8 ile devam ettirmek istiyor. Sizlere Nokia 8 hakkında da detaylı bilgi vereceğim. Öncelikle fiyat konusuna girmeden önce sizlere Nokia 8 telefonunun özelliklerini anlatacağım. Teknoloji yazılarını haberlerini seviyorum  sizlere de bu teknoloji haberlerini vermekten gurur duyuyorum.

Nokia 8 Özellikleri

Nokia 8 özelliklerini anlatacak olursa maddeler halinde öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Gerçekten iyi bir telefon ortaya konulmuş. Gayet iyi bir çıkış gelebilir. Bunu demeden önce Amiral Gemisi  Android pazarında Nokia lider olabilir. Adlı yazıma bakın. Bu arada özelliklerde de göreceksiniz. Huawei P9 ve iPhone 7 gibi çift kamera ile gelecek olan akıllı telefon iyi bir kamera sunacak.

 • 5.3′ Genişliğe sahip QHD ekran
 • Çift arka kamera 13 MP (kendine has çekim ve kaliteli görüntü
 • 13 MP geniş açılı ön kamera
 • 4 GB RAM ile 64 GB dahili hafıza
 • Nano sim card
 • 835 snapdragon işlemci
 • Android işletim sistemi 7.1.1 Nougat ile geliyor
 • 3090 mAp batarya gücü ve hızlı şarj özelliği
 • Nokia 8 3 adet mikrofon işe geliyor
 • Parmak izi tarayıcı
 • 4 G ve wifi son sürüm özellik ile gelecek

Nokia 8 özellik ve fiyatı na değinceğim bu yazıma Nokia 8 fiyatı ile devam edeceğim. Bu özellikler gerçekten iyi bir telefon ortaya çıkarmış. Bence bu telefonun Amiral gemisi olarak tutar. Ama benim tahminim en büyük odak noktası ise Nokia 10 olacaktır.

Nokia 8 Fiyatı

Nokia 8 bu özelliklerinden sonra da diğer telefonlara nazaran daha uygun fiyatta gelirse kesinlikle iyi bir ilgi görecektir. Bunu da sizlere anlatmak istedim. Ki Nokia 8 fiyatı bakımından uygun gelirse de diğer yazılarımda da dediğim gibi piyasaya hakim olmaya başlangıç adımını atacaktır. Bu telefonu bir kereliğine uygun fiyata kar marjını düşük tutarak iyi bir telefon piyasaya verebilir. Bu kez ilerleyen sürece güzel bir tanıtım adımı bir PR kampanyası Yapmış olacaktır. Bunu da sırf ben değil diğer teknoloji takipçileri de demektedir.

Bu yüzden nokia 8 fiyatı bakımından uygun olursa Nokia girişini pazarda tutunma ve hatta pazara sahip olma durumunu gündeme getirebilirler. O derecede büyük bir adım olur. Akıllı telefonun ise pazardaki fiyatı Türkiye için netleşmemiş. Ama dediğim gibi yakında netleşir. Avrupa da 599 Euro ya satışa sunulacağı tahmin ediliyor.  Hatta bunu kanıtlar bir haberde var. Türkiye de de bu fiyat ne olur vergiler benzeri eklenirse ne kadar olur belli değilken ben sizlere tahminlerimi yürüteceğim. Net olmasa da kaba bir hesapla sizlere Nokia 8 fiyatı ne kadar onu söyleyeceğim. 599 Euro x 4.1 ₺ = 2.450₺ yapıyor. Vergi ve yur dışına uygulananlar eklenirse de benim tahminim de 2.699 ₺ civarındadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git