Kundura Ayakkabı Devri Kapandı

Kundura Ayakkabı Devri Kapandı
tarihinde eklendi, 451 kez okundu.

Kundura Ayakkabı Devri Kapandı

Deri kundura ayakkabı devri artık bitiyor gibi. Bu yüzden etrafında hala da kundura ayakkabı giyenler var. Ama modası yok. Bunu da herkes biliyor. Artık deri ayakkabı, kundura ayakkabı devri artık kapandı. Spor ayakkabısı ve tarz ayakkabılar veya bez ayakkabılar deri kundura ayakkabının devrini kapattı. Düğün dernek, balo, özel günler ve davetler  olmasa hiç ama hiç kundura ayakkabı satılmayacak. Bu da online alışveriş olsun, normal kunduracılar olsun kundura satamayacak. Birde memurlara sunulan bu kundura kumaş pantolon ve gömlek zorunluluğu olmasa saayakkabı satılmayacak.
Tavsiye Yazı; Kapalı Giyim ve Aksesuarlar

Şimdiki nesil daha uzak duruyor kundura ayakkabıya. Eski nesil olan 80 kuşağı ise kunduradan vazgeçemiyor.  Her düğüne beyaz gömlek ve sivri burun kundura işe gidiyor. Parlak kundura kahverengi veya siyah olanları her geçen gün değerini kaybediyor. Bu da neslin artık spor ve çağa uygun giyidiğini gösteriyor. O yüzden artık deri kundura ayakkabı modası demode olmaktan kendisini kurtaramadı. Dikkat ederseniz eğer büyük deri kundura mağazaları ayrı rahat classik ayakkabılar daha spora yakın ayakkabılar ğretmeye başladı. Bu da demek oluyor ki kundura ayakkabımın devrinin kapndığının farkındalar. Bu yüzden de kendilerini daha rahat esnek klasik ayakkabılar üretmeye yönlendirmişler.

Kundura Ayakkabı Devri Kapandı

Bakıyorum eskinin kundura ayakkabıcısı şimdi çeşit çeşit spor tarzda ayakkabılar üretiyor. Deriden şaşmasa da kundura üretimini en asgari seviyede tutuyor. O da eskinin anısına mıdır bilinmez ama eski havaları ve deri kundura ayakkabı üretimleri yoktur. En azından o altın çağa kundura ayakkabısı çağına nazaran hiç ama hiç üretilmiyor gibi de denebilir. Ülkemizde gençlik olarak bizler artık spor ve rahat ayakkabılara, ayak dostu olan ayakkabılara geçtik diye düşünüyorum. Bu da benim ayakkabım. Resme ve yazıma bakabilirsiniz. Ki zaten Başlığım da Ayakkabıma Bayıldım diye attım. Bu da spor ayakkabısı sevdiğimin göstergesi olarak anılarım yazılarım arasında gösteriliyor.

Bu arada online firmalar daha fazla spor ayakkabı ve classik olan deri rahat ayakkabıları satmayı artırırken kundura stoklarını sınırlı tutarak da kendilerini bir nevi garantiye almış oluyorlar. Zaten satılmayan ayakkabıyı kim satar ki? Kar etse de etmese de sadece eski müşterilerini kahbetmemek için elinde bulundurur. O da teşhir ve arada da nadirde olsa satış amaçlıdır.
Spor ve Av malzemelerimi Aldım Sonunda

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git