Klima Olsaydı Sıcaktan Yanmazdık

Klima Olsaydı Sıcaktan Yanmazdık
tarihinde eklendi, 377 kez okundu.

Klima Olsaydı Sıcaktan Yanmazdık

Bu yıl kış sıkıntılı geçse de yaz hiç ama hiç serin geçmedi. Ramazan ayından sonra ülkemizi aşırı sıcak hava kütlesi bir türlü bırakmayarak yurt  genelinde aşırı ısınmaya kurban etti. Sıcak havanın ve aşırı nemin etkili olduğu sahil kenarlarında da bu kendisini aşırı sıcak şekilde gösterdi. Bu durumda bizlere de tek çare kaldı. Klima almak. Klima olsaydı evimiz en azından serin olurdu. Yani ev serin olsa yeter. Uyuyabilmek için lazım olan şey gerçekten serinlik. Serinletici de klima olmalı. Vantilatörü ise ömür boyu sevmeyen birisi olarak klima almayı istiyorum. Birde Spora ve Fitnesse Başladım bu yüzden serinlemek te şart olacak.

Evet klima olsaydı sıcaktan yanmazdık. Doğru dediler. Bir klima olsa ne zararı var. Biraz elektirik artacak. Ama en azından uyku uyuyacak ve dilediğiniz serinliği yaşayacaksınız. Bu arada klima reklamları da pek fazla çıkar oldu. Bu tv reklamlarında da blogumun reklamlarında da çıkar oldu. Bunu da kaleme almak istedim. Klima almak istiyorum. Serinlik istiyorum. Yaz sıcaklarından korunmak ve güneşin ısıtıcı etkisini kırmak istiyorum. Klimayı bu yüzden istiyorum. Hele de güneyde veya güney doğuda bir yerdeyseniz klima kesinlikle şart. Klimanın vereceği esen ve serinlik size onun parasını çıkartacaktır. Klima yaz sıcağında estiği zaman sanki kar esintisi getirecektir. Bu yüzden bir klima eve şart.

Tavsiye Yazı; Otomobil Seçiminde 5 Önemli Kriter

Parası ne olursa olsun bende klimayı evime alacağım. Ne kadar olursa olsun, ne kadar elektrik yakarsa yaksın ben bu klimayı almayı düşünüyorum. Terleyerek evde yarı çıplak gezmeyi seven birisi de değilim.  Ama bu sıcaklar onu da mecbur bırakıyor. Bende bu mecburiyete kalmamak için klimayı almayı kesinlikle düşünüyorum. Klima deyince de aklıma markalar geliyor. Ama dedim ya daha önce klima satın almadığım için sizin tavsiyelerinize kulak vereceğim. Bu yüzden de siz markalarınızı Yorum kısmına yazın.  Hangi Klimayı Tavsiye ediyorsanız  ya da almayın uzak durun diyorsanız yazabilirsiniz.  Şimdilik anlatacaklarım bunlar. Hoşçakalın…

Klima Olsaydı Sıcaktan Yanmazdık Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. klima servisi dedi ki:

    klima tavsiyesi olarak mitsubishi electric tavsiye edebilirim, uygun fiyatlı olarak daikin klimalar alınabilir. klimanız varsa yaz gelmeden klima bakımlarınızı yaptırmanızı tavsiye ederim.

Sayfa başına git