Kadın Parfümü ne kadar Hafif o kadar güzel

Kadın Parfümü ne kadar Hafif o kadar güzel
tarihinde eklendi, 256 kez okundu.

Kadın Parfümü Kullanımı ve Koku derecesi

Kadın parfümü ne kadar hafif olursa o kadar güzel oluyor.  Kadın Parfümü ne kadar Hafif o kadar güzel ki.. Bende sevdiğime sevdiceğime hep bunu diyorum. Kadın parfümü gerçekten ağır olmamalı. Kadınlarda şu anlayışı var. Ne kadar ağır parfüm o kadar kalıcı. Hayır kesinlikle o değil. Ağır olduğu zaman kalıcı değildir.  ağır koku  iğrenç koktuğu için burna hemen geliyor. Yani kalıcılığından değil iticiliğinden geliyor koku. Sizlerde kalıcıymış gibi sanıyorsunuz. Ama iş öyle değil. Bakın kalite eşittir kalıcılık. Kaliteli ve güzel bir orta hafiflikte olan parfüm daha güzel ve kalıcı kokuyor. Enderdir. Kaliteli olup da kalıcı olmayan parfüm.
Tavsiye yazım; Yazın Parfüm veya Deodorant Zamanı

Bu gün bu yazımı yazma amacım çarşıda pazarda işte dairede her yerde ağır kokular sürüp geçen kadınlara şahit oluyorum. Bu ilgi çekme çabası niye. Bu kendine bu eziyeti yapma çabası niye acaba. Çok merak ediyorum. İlgisiz kadınlar mı bunu yapıyor. Kendine güvenmeyen kadın mı ? Yada ne arayışında bu kadınlar. Bunu bu gün dile getirmek için yazıyorum. Kadın parfümü ne kadar hafife yakın ve kalıcı o kadar iyidir. Bunu bilmeyen kadınlar sıkıyor parfümü ağır ağır kokular. 5 metre öteden geçse bile kokusunu alabiliyorsunuz. Ne olur bize de acıyın.

Biz sizin o ağır itici kokularınızı yoldan geçerken koklamak sorunda kalmak istemiyoruz. Ben insanlık adına diyorum bunu. Çünkü bu parfüm kokusu gerçekten iyi değil ve gerçekten kötü kokuyor. Kimseden duymadım. Yolda bu kadının parfümü güzel kokuyor gibi. Genelde tabiri caiz ise ” leş gibi parfüm sıkmış” geçti yanımızdan diyenleri daha çok duyuyorum. Sizler de sanırsam aynı şeyleri duyuyorsunuz. Bence de öyle çünkü. Bu yazıyı bu insanların hayatı boyunca diğer insanlara zarar vermesini en azından duyurmak için yazıyorum.

Parfüm Ayırt Edici Bir Ürün

Bizler parfümü bu şekilde sıkıp gezseydik eğer kadınlar bunu çok ama çok eleştirirdi. Ama biz erkekler buna katlanıyoruz. Katlanmak zorundayız. Sokakta geçen kadınlara mı diyeceğiz tabi ki de hayır. Karışamazsın ne diyebilirsin ki? Hiç bir şey. Sadece o  tabiri dersin onu da kadına diyemezsin. Bu yüzden gerçekten diyebileceğimiz şey şudur. Lütfen en azından ağır leş kokulara sıkmayın. Bu parfümleri kullanmayın. Hafif ve güzel kokular bunları içeren parfümler kullanın. Kullanın ki bizde eziyet görmeyelim. Bu gün buna şahit olduğum için kaleme almak istedim. Sebebim de gerçekten insanlığa fayda sağlamak. İleride bunu dile getiren birisi vardı desinler diye yazıyorum.

Kadınların en güzel koktukları an ise gerçekten kendi kokularıdır. Ona da sadece ilave kokular hafif ve tatlı kokular ilave ederek yapabilirsiniz. Bu sizi daha güzel bir kokuya kavuşturacaktır. Bu arada sizlere yazdığım Parfüm Seçiminde 5 Önemli Kriteri okumanızı tavsiye ediyorum. Bunu da yazma sebebim dediğim gibi seçim yaparken ağır koku kullananlara asıl kokunun orta hafiflikteki koku olduğunu anlatmaktı. Bunun için kaleme aldım. Parfüm almak ve parfüm hediye etmek isteyenlere bu yazıyı da kaleme aldım. Bundan sonra parfüm seçiminizde erkeklerin genel kanısı bu yönde oldupu için bilmenizi istedim. Parfüm almak ve parfüm kullanmak gerçekten bir sanattır. Bunu da herkes beceremez zaten. Siz de bunu iyi bilen kadınlardan olun.

 Kadın parfümü kullanmak daha zordur. Çünkü değerli varlıklarımız kadınlardır. Annelerdir. Bu yüzden en değerli varlığımız gibi kokun güzel kokun.  Bu yazımdaki eleştirilerime o parfümü sıkıp sokakta ağır kokarak millete rahatsızlık verenlere yazdım. Diğer güzel kadınlarımız başta annelerimiz olmak üzere bunları konu dışımda tutaraktan eleştirdim. Kadın parfümü kullanımını siz de bu şekilde mi düşünüyorsunuz? Yoksa ağır koku sizce itici değil mi? Yada daha mı güzel ? Bu arada İzle butonundan blogumu takip etmeyi unutmayınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git