İlk Adsense Kazancım ne kadar oldu ?

İlk Adsense Kazancım ne kadar oldu ?
tarihinde eklendi, 285 kez okundu.

İlk Adsense Kazancım Ne Kadar oldu?

Adsense kazancım bu ay ne kadar oldu diye baktım. Bu ay Adsense Reklam kazancım tam 9.54₺ yani 10 ₺ yakın olmuş. Bu ilk aylığım olduğu için sizlere yazmak istedim. Buna  da siz nasıl bakarsınız bilmem ama gayet iyi birley. Kazanç az olsa da kazanmak güzel bir duygu bence.  Bu ay Adsense kazancım bu şekilde oldu. www.nuriozzkan.com olarak  ilk kazancım bu kadar oldu. Ama dedim ya ileriye yönelik kazanç olur inşallah. Ama asıl maksadım kazanmak değil tabiki. Adsense kalitesinde bir site ortaya koymaktı. Onu da yaptım ve mutluyum. Google Adsense site kayıt etmek gerçekten zor bir iş bu da burada zor başarılan bir durumdur.

Adsense Onayını Aldıktan sonra gerçekten bir rahatlama geldi bana. Bu rahatlamadan sonra daha güzel yazılar yazdım. Daha iyi yazılar ortaya çıkardım. Ama dedim ya Adsense kazancım kaç lira diyenlere az veya çok diyenlere evet az ama bana çok ama çok güzel bir duygu yaşattığı için Adsense ve Reklam verene teşekkürlerimi sunuyorum. Bir anda bir gün 1₺ oldu. Bazen krş seviyesinde kaldı. Bunları ilerleyen süreçte daha da artırmak istiyorum. Bu sitemin ziyaretçi sayısının artması ve daha kaliteli yazılarımı sizlerle paylaşarak daha fazla kalite artırması yaptım.

Adsense kazancım az diyenlere gerçekten benimki de az ama yeter diye düşünüyorum. İlerleyen süreçte yazdıkça yazabildikçe zamanla artacaktır. Diye düşünüyorum. Ve yazılarımı çeşitlendirdim. Bu da ilerleyen zamanlarda blogumda gösterilecek reklamların çeşitini artırıyor. Her zevke ve renge özel kaliteli markaların  reklamı  çıkmaktadır. Bu da bizim için iyi olacaktır. Adsense tık aldıkça bizlerde yavaş yavaş kazanmaya başlayalım. Konu çeşitlenirse Adsense Reklamları da çeşitlenir. Bende bunu kullanaraktan yazılarımı ve konu dağarcığını geniş tuttum. Bu yüzden kazanç artık artmaya başlıyor. Bu da Adsense gelirimi artıracak demektir. Yani birde reklamlar çıktık ça onlara göre yazılar yazdım. Gereksiz siteleri kaldırdım. Bu yüzden kaAnç artt. Sİzlere tavsiyem budur. Arkadaşlar bu arada Kundura Ayakkabı Modası Kapandı adlı yazıma bakmayı unutmayınız. Sizlere en iyi ve bildiklerim hakkında daha çok güzel yazılar hazırlayacağım.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git