Deri Mont Mevsimi Geliyor

Deri Mont Mevsimi Geliyor
tarihinde eklendi, 342 kez okundu.

Deri Mont Mevsimi Geliyor

Arkadaşlar yağmurların artmasıyla yurdun sele tealim olmasıyla yazın bitmekte olduğunun habercisi olarak Sonbahar adım atıyoruz gibi mevsim yaşanıyor. Deri Mont Mevsimi Geliyor Mevsimin sonbahar olmaya başlamasının yaklaşmasından sonra da hafif çeketler , mevsimlik montlar ince derin montlar artık payasaya çıkar diye umuyorum. Bu da deri montların tekrardan çıkarılmasına yada erken çıkmasına neden olabilir. Erkek veya kadın deri modelleri yakında çıkmış ve satışa hazır şekilde durabilir. Bunu da demedi demeyin.

Tavsiye Yazım ; Burun Bandı İşe Yarıyor mu? 

Deri cekette incelik ön planda olanları yakında ortaya kesinlikle çıkacaktır. Bunu takip etmekteyim. Ki yakında reklamları da gösterilmeye başlar. Google reklamlarında da çıkmaya başlar. Hemen hemen büyük mağazalarda Defacto , LC waikiki gibi koton gibi mavi gibi markalarda deri ceketler çıkmaya başlar. İyi tahmin ediyorum ki sadece reklamı kalmıştır. Hatta bunlardan birisinin reklamı dahi başlamıştır. Sadece ben denk gelmemişimdir. Mevsim geliyor çünkü. Deri mevsimi ince deri mevsimi. Deri Cüzdandan deri cekete monta kaşeye hepsinin ufaktan zemini yapılmıştır. Ben deri giyinmeyi sevmediğim halde bir deri mont alasım dahi geliyor.

Mevsimi Geldi Deri Montlar Çıksın

Deri çanta deri saat deri her şey yakında bakın kahverengi ağırlıklı tüm deri çeşitleri bakın hepsi ufaktan piyasaya çıkmışlar. O yüzden şimdiden sizlere yazısını yazmayı istedim. Deri mont seçerken nelere dikkat etmeliyiz diye soranlar da olursa daima derinin orijinal olup olmadığına dikkat edin suni olmayışına ve birde kalitesine dikkat edin. Markadan almaya bakın ama indirim ve ucuz günleri bekleyin. Mont üzerine çalışan mağazalardan alın. Pantolon satan dükkanlarda adi ürünler olur. Ve sadece satmak teşhir için gelmiş üründür. Kalite beklemeyin.  Alacağınız dükkan dahi olsa deri ve mont satan yer olsun. Adam onun üzerine çalışıyor olsun. Genelde o adamlar mevsiminde satış yaparlar. Yazımda t-shirt satarlar. Bunlardan alın yada bildiğiniz kaliteli mağazalardan alın. Deri mont veya deri ceket alırken dediklerime dikkat ederseniz elinize iyi bir mont geçecektir. Bu arada Kol Saati Sçerken nelere Dikkat etmeliyiz adlı yazımıza da bakmanızı tavsiye ediyorum.
Lütfen Blogumu takip için Aşağıda bulunan izle butonunu kullanınız. Yada Google Plus üzerinden takip edin.

Deri Mont Mevsimi Geliyor Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Huzur Mutluluk dedi ki:

  Evet mont zamanı geliyor siyah bir tane almayı düşünüyorum bu yıl için aklıma getirdiniz teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bende alacam bir tane derim mont sevmiyorum ama almayı düşünüyorum

 2. BirTatlıHuzur dedi ki:

  Siz gençsiniz. Bence deri gençlere yakışıyor. Alırsanız güle güle kullanın.

  1. admin dedi ki:

   Sağolun size de tavsiye ederim ☺️ gençlere yakışıyorsa bence sizde alın o zaman

Sayfa başına git