BİM Apple kulaklık ve USB kablosu Satışa Sundu

BİM Apple kulaklık ve USB kablosu Satışa Sundu
tarihinde eklendi, 275 kez okundu.

BİM Apple kulaklık ve USB kablosu Satışa Sundu

BİM marketi geçenlerde orijinal Apple ürünü olan ve bandrollu orijinal ütün olan Apple kulaklık ve Apple şarj kablosu yani USB satışına başladı. Bunun ardından fiyatların gayet iyi olduğu haberi geldi. BİM Apple kulaklık ve USB kablosu Satışa Sundu Bende hemen gittim ve fiyata baktım. BİM bu mevzuyu aştı. Orijinal Apple ürünü olan kulaklık ve usb kablosu yani şarj kablosu oldukça iyi fiyata satılıyor. Piyasadan daha uygun fiyatta olan bu ürünler, ileride BİM için bir başka kampanyanın habercisi olabilir.
Arada bu şekilde çılgınlıklar yapan BİM aradaki aracı masrafını kaldırarak kendisi kazanç sağlıyor.

Bu yüzden de ucuza satabilen BİM bunu gerçekten iyi yapıyor. İleride de bakarsınız iPhone telefon veya iPad tablet satabilir. Hiç belli olmaz. Bu kez gerçekten tavan yapabilir. Kendini aşan BİM perakende ve toptan fiyatına işler yaptığı ve pazarladığı için bunu da yapabilir. Neden iPhone satmasın. Venüs satarken, samsung satarken ve laptop satarken neden iPhone satmasın ya da Apple ürünleri. Bu gün sizlere bu kulaklık ve usb şarj kablosu haberini yaptık. Yarın bakarsınız iPhone 8 satışımız başlamıştır diye Apple ürünlerini satabiliriz. Diyebilir bu BİM her ana herşeyi yapabilir.

Kulaklık ve USB kablo yani şarj kablosu da olan bu kablo şarj aparatına takarak şarj etmekte. Birde son sistem usb kablosu olarak onaylı Apple ürünüdür. Yani bazı Apple ürünleri özellikle de iPhone akıllı telefonlar bu kablo orijinal olmazsa şarj almamaktadır. Bu yüzden BİM de orijinal olan bu Şarj usb kablosunu satmaktadır.

BİM vs Apple işbirliği

Apple Earpods kulaklık ve Lightning usb kablosu adında satılan bu ürünler birebir Apple ürünüdür. Baktım inceledim acaba yan sanayii filan mı diye ama gerçek orijinal Apple ürünü oladuğunu kontrol ettim. Bim bu sayede kendinden yine söz ettirmeyi başardı. Tebrikleri BİM tebrikler Apple, tebrikler anlaşmanız çok güzel. Fiyatı da çok ıcuz olan USB kablo ve kulaklıklar akıllı telefonlarda kullanılan en son sistemler üretilmekte. Yani USB en son sanırsam 4 çıkardı bu da usb 4 bağlantı ve hızılarlar alakalı yada veri alışverişiyle alakalı da diyebiliriz.

Bim marketleri perakende olarak satışlarını sürdürmekte ve Yakında dedim ya şaşırmayın iPhone satarken görebilirsiniz. BİM o kadar kampanyayı yapıyor. Artık hızına yeşemiyoruz. Geçenlerde Mado yapımı ömer oğlu olması lazım tam emin değilim ama sütlaç filan oradan yapılıyor. Bu da bütün bir gelişme. Eski markasız yapılan sütlaçların aksine Mado bandrollü sanırsam ömer oğlu olan bu kalitede sütlaç ve ya tatlı satmak daha iyi ve kalitelidir. İsim ve çalışma açısından çok ama çok iyi bir nevi PR Kampanyasıdır. Demek istedim.  Bu Apple kulaklık ve Apple USB işi de bir nevi reklam olduğu için BİM galiba bunu sıkı sık yaparak iyi ürünlerden reklmını sağlayabilir.
Şimdi sözlerimi burada sonlandırıyorum. Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle. Beğendiyseniz paylaşmayı ve altta veya yanda olan İzle butonuna basmayı unutmayınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git