Ayakkabıma Bayıldım

Ayakkabıma Bayıldım
tarihinde eklendi, 393 kez okundu.

Ayakkabımı da aldım… Kaldı Blogger Kariyeri…

Ayakkabıma gerçekten bayıldım. Dedim ya sizlere bir kaç gün önceki yazımda. Spor ayakkabısı seven kullanan bir insan olarak Adidas ayakkabıya bayıldım. Pahalı normal ayakkabılar. Bende geçen sezonun ürününü aldım. Bu sezona göre yarı yarıya geldi. Fakat dedim ya ben bu ayakkabıya bayıldım. Kendim de diyorum sizlere Adidas ayakkabı gerçekten ayakkabı değerinde. Hem kullanış hem kalite gerçekten iyi bir kullanım sunuyor .Adidas ayakkabı benim için gerçek bir ayakkabı oldu. Şu an da yanda belki reklamları dahi çıkabilir. Ayakkabı reklamları oluyor da ben markadan olmazsa ayakkabı alasım olmuyor. Bu yüzden bu gün sizlere aldığım ayakkabıma bayıldığımı anlatıyorum. Çünkü gerçekten Adidas ayakkabı bir devrim açıp devrim kapattı. Fiyatlar dolgun hatta baya dolgun ama değecek kalitede ayakkabıları var. Özellikle de rahat konfora sahip spor ayakkabısında bir numara diyebilirim

Ayakkabıma Bayıldım: Adidas

Büyük 3-4 firmanın ayakkabısını giyidim. Ama ben artık markamı buldum. Diyorum cidden buldum Adidas spor ayakkabılarımı. Bu dan sonra artık spor ayakkabısında markam belli oldu. Bu kadar para Adidasa verilir mi diyenlere benim tavsiyem evet verilir. Adamlar ayakkabı yapmış değerini söylemiş. Almak yada almamak bize kalmış. O yüzden fiyattan yakınanlar gerçekten diğer firmaların da nerdeyse 3/2 lik oranda fiyatları var. Onu alıp da pişman olana kadar ben adidas spor ayakkabısını alırım. Sonuçta 3/2 lik para boşa gidecek diye düşünüyorum. İstediğiniz verimi alamayacaksınız. O da sizi gerçekten üzecek.

Almadığınıza pişman olacaksınız. Keşke alsaydım o spor ayakkabıyı. Fiyatı pahalıydı ama değerdi dememek için ben aldım. Bu yüzden de memnunum. Ayakkabımın gerçekten resmini de alta koyacağım. Bakıp sizler de yorum yapabilirsiniz. Bende size hem tavsiyede bulunmuş olayım. Alırsan sanırsam daha bayiilerin hepsinde var. Satışı devam ediyor. Bunu da belirtmek isterim. Geçen yazdığım Yaz Kıyafetleri Hassas oluyor adında yazımda da kaliteli marka almaktan bahsettim. Sizlere bunu da gönül rahatlığıyla yazabiliyorum. Bir zengin sözlerinde de anladığımız gibi ” ben ucuz mal alacak kadar zengin değilim ” diyerek ten her zaman kaliteli mal almaya teşvik ediyor. Bu da eşittir kalite eşittir para denklemidir.

Sizler de adidasın sevdiğiniz bir modelini alıpta pişman olduğunuz anınız varsa lütfen yazmayı unutmayınız.  Bu arada Yeni duyduğum bir olayı ele aldığım yazımı sizlerle paylaştım. Muhafazak bir aile için Geliştirilen iyi bir proje duydum. İslami Otel Olayını yeni duydum. Sanırsam bu İslami Oteli Reklamda görmesem hiç duymazdım diye düşünüyorum.  Bende Yaz Tatiline Gitsem Mi Gitmesem Mi diye düşünürken zaten bu reklamı da gördüm. Merak ederekten denem için oraya mı gitsem diye düşünmedim değil yani de bakalım neyse sözlerimi burada sonlandırırken şu yanımı sevdiğimi söylemek istiyorum. Ben gerçekten kaliteyi seviyorum. O yüzden de Adidas Spor ayakkabısı alanında benim en kaliteli dediğim markadır. Bu yüzden de sizler tavsiyemdir. Unutmayını ki ” kalite asla tesadüf değildir“.

Adidas Cloudfoam : 

Adidas Cloudfoam 2

Adidas Cloudfoam 3

Ayakkabılarım bunlar. Bende çok beğendim . Adidas deyince spor ayakkabıda duracaksınız. Alırsanız keyfini, almazsanız da pişmanlığını süreceksiniz. İsteyenlere adresini veriyorum. Bu seriden sayfadakiler gerçekten kaliteli ayakkabılardır. Unutmayınız Adidas CloudFoam serileri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git