Whatsapp Yeni Rekor

Whatsapp Yeni Rekor
tarihinde eklendi, 260 kez okundu.

Whatsapp Yeni Rekor

Whatsapp yine rekorlar kırmaya devam ediyor. Whatsapp Yeni Rekor  Hep duyduğumuz haberlerin dışında bu gün yeni ölçümler yeni rekorlar geldi. Eskiden en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamaları alanında en çok indirilen ve kullanılan programdı. Bu rekorların ardından şimdi de Whatsapp yeni rekor kırdı. Bu rekorda gerçekten iyi bir rekor. Whatsapp İçin süper özellik gelmişti. Şimdi de artık sizlere bir rekor paylaşacağım.Gelelim Whatsapp yeni rekora’a bu rekor bu kez çok farklı. Arkadaşlar bu rekor şu şekilde. 1 Günde 1 milyar kişinin üstünde aktif kullanıcı oluyor. Sayıya bakabilir  misiniz.

Diğer uygulamalar bir bir kapanırken veya güncelliğini yitirirken Whatsapp iyice büyüyor. İyice yükseliyor. Bu da çok iyi bir rekor olmuş. Düşünün bir milyar insan Whatsapp bir günde giriyor. Yani küçük bir hesap yapacağım. Size bu hesap 2017 yılında dünya nufusu 7.5 Milyar olmuş Düşünün her gün 1 Milyar insan aktif oluyor. Bu da ne demek biliyormusunuz. Her 7 kişiden birisinin Whatsappı her gün çalışıyor. Yani ülkemizde bakarsanız her iki kişiden birinin vardır. Ama dünya gözünüze gelsin. Afrika aklınıza gelsin. Bu ülkelerin whatsapp kullanımı oldukça az sayıda. Buna rağmen 7.5 milyar insandan 1 Milyarı her gün aktif oluyor.

Whatsapp bakalım ilerde daha ne rekorlar kıracak. Beraber göreceğiz. Bekleyerek Whatsappın yeni rekorlarına beraber şahit olacağız. Bu rekorlar bize geldikçe bizde sizlere güzel şekilde haber yapacağız. Diğer haberlerde, diğer gelişme ve rekorlarda görüşmek dileğiyle hoşçakalın. Whatsapp Takip programı WhatsOn nedir? yazımıza bakmayı unutmayın eş dost takip edebilirsiniz.
Soru: Whatsaap’ın alternatifi var mı  sizce?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git