Teknoloji Siteleri

Teknoloji Siteleri
tarihinde eklendi, 577 kez okundu.

Teknoloji Siteleri

Artık teknoloji çağında yaşamaktayız. Teknoloji Siteleri Teknoloji bizlerin eli kolu haline gelmiş bir vaziyet almış durumda. Teknoloji evimizde, okullarda, sokakta ve iş yerlerinin yani kısacası her yerde bizim yanımızda olan ve hayatımızdan bir parçası haline gelmiş en önemli unsurlardan bir tanesidir. Teknoloji sürekli gelişmekte ve değişmektedir. Bu değişim ve gelişim insanlar için oldukça yararlı olmaktadır. Teknoloji sayesinde pek çok işimi oldukça basit bir şekilde halledilir şekle gelmiştir. Ve bu işlerin basit hale gelmesi oldukça zamanda kazandırmaktadır bizlere.

Eskiden insanları saatlerce uğraştıran işler teknoloji sayesinde oldukça kısa bir sürede halledilebilir işlere dönüşmüştür. Artık teknoloji o kadar alıştık ki teknoloji olmadan işlerimizi de halledemez hale geldik. Hatta bazı kişilerde teknoloji bir hastalığa bile dönüşmüş durumdadır. Kişiler teknoloji ve teknolojik aletlerden uzak kaldığında kendilerini eksik hissetmeye başlamışlardır. Bu yüzden de teknolojiyi takip eder hale geldik. Bu gelişmeleri takip ederken de kendimize bir aracı yardımcı seçmiş olduk. Teknoloji Siteleri

Teknoloji denildiğinde ilk olarak kişilerin aklına akıllı telefonlar bilgisayarlar ve tabletler gelmektedir. Çünkü hepimizin artık sahip olduğu ürünler arasında olmaktadır bu aletler. Kişiler teknolojik ürünleri de oldukça yakından takip etmektedir. Bir telefon çıktığında o telefonun üst modeli hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Ya da yeni çıkan bir yazılım ve bu yazılımların bilgisayarlarda uyarlaması nasıl olacağı kişilerde merak uyandırmaktadır. Bu bilgileri günümüzde teknoloji siteleri sayesinde kolaylıkla öğrenebilmektedirler. Almak istedikleri bilgisayar ya da akıllı telefonun bütün özellikleri bu sitedeki ürün bilgileri içerisinde yer almaktadır. Bunların dışında teknoloji dünyasında gelişen son haberler ise teknoloji yer almaktadır. Kişilerin kaçırdığı bazı noktalar sitelerde insanlara hatırlatılır.

Teknoloji siteleri hangileri, en iti teknoloji siteleri hangileri  denilince de aklımıza belli başlı siteler gelmektedir. Bizde bu yazımızda sizlere belli başlı teknoloji sitelerini yazacağız. Bu yazımı da bunların en güncel bilgileri hangisi giriyor, en güncel teknoloji yazılarını hangi site yazıyor onlar hakkında detaylı araştırma yapıp sizlere paylaşacağım.  Belli başlı Teknoloji siteleri veya Blogları

Maxicep

Maxicep iyi bir kadrosu olan ve hızlı çalışan en güncel teknoloji siteleridir. Bu yüzden listeme en başta aldığım güvenilir teknoloji sitesidir. Maxicep teknoloji sitesi genelde telefon ve yazılım haberlerini yazarken bunların yanında gelişme üst düzey bilim yazıları da yazmaktadır. Bu yüzden listeme en başta maxicep sitesini aldım.

Sahiftdelete

Shiftdelete teknoloji sitesi günümüzde ikinci sıraya koyabildiğim güncel teknoloji sitesidir. Bu yüzden bu sıralamada ikincilik verdim. Bu sitede hem forum kısmı hemde blog kısmı olan teknoloji sitelerinden bir tanesidir. Güncel konular ve ağırlıklı olan telefon konuları gelişen teknoloji konuları gayet fazla bulunmakadır. Bu sitelerin hepsi de hemen hemen dünyaca paylaşımları olduğu için çok ağır sitelerdir. Bu yüzden yüklenirken baya bekletmektedirler.

Chip Online

Chip Online Teknoloji sitesi diğerleri gibi yayınlar yapan fakat en önemlisi de aylık dergi yayınlayan Teknoloji sitesidir. Bu Teknoloji Siteleri arasında en belirgin özelliğidir. Bu yüzden de gelişen teknolojiye basılı yayınla da destek vererek kendi farkını ortaya koymuştur. Bu site geç açıklama ve yükleme sorununun en fazla yaşandığı sitedir diyebilirim. Yüz Binlerce yazı olduğu için bu da normal karşılanmalıdır. Bunu da gerçekten  fazla yazıya verip güzel karşılamanız gerekmektedir. Bende açılmasını beklerken haberin siteden çıktığım dahi oluyordu. Ama baktım ki gerçekten gerek yok varsın bir kaç saniye yavaş açılsın. O da yeterlidir deyip bekledim.

Web Tekno

Webtekno Teknoloji Sitesi olarak en çok sevilen Teknoloji Siteleri’nden birisidir. Bende seviyorum. Hatta bazı arkadaşlar benim site tasarımımı Web tekno sitesine benzetiyorlar. Bende bu yüzden açıp baktım.Gerçekten de benziyor. Hem Mobile sürüm hemde masaüstü sürümü benim Kişisel Blogumun temasına benziyor. Soldan açılan menü de benzemektedir. Blogger panelinde yapılan bu site gerçekten biraz zor ve zaman alarak yapılmıştır. Bunun da tasarımını arkadaşım yaptı. Bende sevdim ve bunu da değiştirmeyi düşünmüyorum. Bu arada En İyi Blogger Temaları adlı yazıma bakıp diğer tasarımlar hakkında yazılarım seçtiğim temalara bakabilirsiniz.

Donanım Haber

Donanım Haber Teknoloji Sitesi olarak Teknoloji siteleri adlı yazıma aldım. Bu tema değişimi yapmaktadır şimdilerde. Bu yüzden tema seçimini tamamlayana kadar net bir şey diyemiyorum. Forum ve teknoloji sitesiyle herkes  dışarıdan foruma katılabilmektedir.Bu da donanım haber sitesinin en güzel özelliğidir. Genelde yazılım ve donanım haberlerinin yayınlandığı blog ve forum sitesidir. Bu yüzden ziyaretçileri çok fazladır. Benimde size önerdiğim site ve bloglardandır. Bu yukarıdaki  Teknoloji Siteleri zamanın eski teknoloji siteleri olduğu için bir hayli paylaşımları haberleri ve videoları bulunmakatadır. Bu yüzden de her siteden olduğu gibi Donanım Haber sitesinde de yavaş açılma mevcuttur. Bu yüzden üst düzey bir site yönetimi olmalıdır.

Teknoloji Oku

Teknoloji Oku Teknoloji Sitesi genel manada en iyleerden diyebileceğimiz türden bir sitedir. Bu y üzden hızlı ve akıcı bir temaya sahiptir. Diğer sitelere nazaran en hızlı Teknoloji sitesidir. Teknoloji siteleri adlı yazıma aldığım iyi ve kaliteli, gerçek haberler üreten teknoloji sitesidir. Teknoloji oku daima kendini ve haberlerini güncel tutmaktadır. Bu da teknoloji siteleri adlı yazımda iyi denilecek sitelerdendir.

TeknoKulis

TeknoKulis teknoloji sitesi olarak devam ettiği yayın hayatına Bir birinden güzel haberleriyle kendisini sevdiren çektiği YouTube kanalında yayınladığı videolarda aynı şekil çok sevilmektedir. Bende bu TeknoKulis seven kişilerdenim. Bu yüzden de kendim bu siteyide takip ederim. Bu devirde de Kişisel Blog alanında yazılar yazmaya başladığım süreçte bende bu sayfadaki haberleri takip ettim. Zamanında da en bğendiğim içerik yükleyen teknoloji sitelerinden birisidir. Sadece teknoloji değil bazen ilginç güzel haberlere de yer veren teknoloji sitesidir.

Scroll

Scroll Teknoloji Sitesi sevdiğim sitelerden birisi. İyi bir yazar kadrosu olan ve anlık içerik giren en güncel ekiplerden diyebiliriz. Benim düşünce ve fikir formatımda teknoloji blogu gibi görünen Scrool sitesi teknolojinin genelde mobil kısımları ile ilgileniyor. Yazı video ve içeriklerin hemen hemen hepsi değerli ve kalteli içeriklerdir. Bunu da ben gerçek manada çalışmaya azime yoruyorum. Bu sitenin daha da iyi yerlerde olduğu günleri görebiliyorum.

PC Net

PC Net Teknoloji sitesi takip ettiğim sitelerden birisi. Bu sitede etkin kullanılan bir haber örgüsüne sahipler İçerikleri bu sıralar hızlı girilmese de bence iyi denilecek  teknoloji haber sitelerinden birisidir. Beğendiğim yönü ise hızlı ve akıcı açılmasıdır. Hızlı ve çabuk güncellenen bu Teknoloji Sitesi diğer sitelerden hızlı ve çabuk açılabiliyor. Bende bunu sizlerle paylaşmak istedim.

İnternete girdiğiniz de pek çok güncel teknoloji siteleri karşımıza çıkmaktadır. Bu siteler arasında kaliteli teknoloji siteleri bulunmakta kolay olmaktadır. Aradığınız teknoloji ürünleri hakkında bilgiler, en son teknoloji haberleri karşımıza çıkmaktadır. Özellikle güncel teknoloji siteleri yeni çıkan teknoloji haberlerini kapsamaktadır. Bu yeni çıkan teknolojiler hakkında bizlere bilgileri hemen iletmeye çalışırlar. Teknoloji sitelerinde sadece telefon ve bilgisayarda yoktur Sadece teknoloji ile alakalı ne ararsınız bu sitelerde kolaylıkla bulabilirsiniz. Fotoğraf makinasından televizyona kişisel bakım ürünlerinden oyun konsollarına kadar pek çok ürün bu sitelerde yer almaktadır. Bu arada En İyi Kişisel Bloglar adlı yazımıza bakabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git