Paint Windows 10 da olmayacak

Paint Windows 10 da olmayacak
tarihinde eklendi, 296 kez okundu.

Paint Windows 10 da olmayacak

Microsoft’un yıllardır kullandığı Paint Windows 10 da olmayacak. Bunun da sebebi artık beklentileri karşılayamayacak olmasıdır. Onun yerine ise Microsoft Paint 3D ye geçecek. Windows 10 yeni gelecek olan güncelleme ile artık olmayacağını açıkladı. Bu konu hakkında son kararı verilen paint artık mağazada indirilmeye sunulacak. Fakat eskiden çakılı uygulama olarak gelen Microsoft Paint uygulaması artık mağaza da indirilebilir bir durumda gelecek. Paint Windows 10 da olacak mı?

Beklentilerin karşılanmaması için yapılan basit paint uygulaması kaldırılması gündeme geldi. Onun yerine Microsoft Paint 3D hazır halde bilgisayarda kurulu gelecektir. Basit olan paint de yıllardır işlerimiz gördü. Bende az resim çizmedim. Bilgisayarı olup da Paint ile resim çizmeyen yoktur heralde diyebilirim. Buradan Microsoft paint uygulamasını kaldıranlara sesleniyorum. Sebebi neydi ki? Kaldırdınız. Ben hala idare ediyordum. Ne gerek vardı. Ama ilk gelecek olan güncelleme ile yeni Windows 10 Resim  Uygulaması olan Microsoft Paint 3D uygulaması nasıl olacak? Beklentileri karşılayabilecek mi? Bunu da bekleyip göreceğiz.

İlgili Yazı: Telefona Windows 10 Yükledim Harika

Microsoft Paint yeni sürümüyle gerçekten nasıl olacak. Nasıl bir görünüme nasıl bir çalışma tarzına sahip olacak beklemedeyiz. Bunu da zamanla bekleyerek göreceğiz. Windows 10 ile bunu da değiştiren Microsoft neler yapacak daha neler değiştirecek bekleyerek hepsine şahit olacağız. Sizlerde Microsoft ve Windows 10 ile ilgili tüm haberleri Blogumda takip ediniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git