İOS 11 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek

İOS 11 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek
tarihinde eklendi, 321 kez okundu.

İOS 11 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek ?

İOS 11 güncellemesinin merak edilenleri neler bu yazımda sizlere onları yazacağım. İOS 11 Güncellemesi Ne Getirecek, Ne zaman İOS 11 güncellemesi verilecek?

İos 11 güncellemesi apple firmasının sistemi olan ios un en son çıkaracağı ve duyurduğu güncellemedir. Bunun ne zaman yapılacağı telefon tablet ve bilgisayarlara ne zaman verileceği konuşuluyor. Bende bu gün haberimizde sizlere İOS 11 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek onu yazacağım. İos 11 güncellemesinde ne gibi değişiklikler olacak? diye sorular geldi. Ona nazaran bende İphone kullanıcısı olarak da beklenti içerisine girdim.<

İOS 11 Güncellemesi arkadaşlar merakla beklenirken şimdi de hangi tarihte güncelleme sunulacak o merak edilmeye başlandı. Bu güncelleme tarihi için net bir tarih bulunmasa da İOS 11 güncellemesi Eylül ayında verilecek söylentileri devam ediyor. Bende bu tarihin Apple için uygun olduğunu bundan geriye kalmayacağını düşünüyorum. Hatta iPhone 8 telefonlarını da 2018 Ocak ayında sunacağını düşünecek olursak da iPhone 8 Telefonunu da İOS 11 İle piyasaya sürecektir. Bu yüzden de yeni yılı güncelleme için beklemeyecektir. Apple yönetimi bunu göze almaz. Yani iPhone 8 telefonunun İOS 11 ile gelmesini sağlayacaktır. Bu yüzden bu güncelleme Eylül Ekim aylarında gelmesi muhtemel görünüyor. Aralık ayı ile de iPhone 8 telefonunun  tanıtımı yapılabilir. Bu yüzden Eylül Ekim ayı dönüm noktası olacaktır. İOS 11 Güncellemesi Ne zaman gelecek diyenlere cevabı vermiş olduk.

İOS 11 Güncellemesi İle Neler Değişecek

İOS 11 Güncellemesine dair ise gerçekleştirilecek olan değişiklikler ise yeniden tasarım ve bildirim paneli değişikliği ve en çokta değişikliklerden sevilecek olanı ise mobile kısa yollara menüsünde oldu. Yani alttan gelen kısa yok işlem panelinde eskiden wifi bloutooth ve ekran döndürme filan mevcuttu. Bunun yanında en gerekli olan kısayol olarak Mobil Veri açma kapama  kısayolu gelecek. Birde performans artırma az da olsa da şarj için birazcık iyilrştime yapılmış En çok ta genel manada performans artırma yoluna gidilmiştir. İlk sürümleri yani yeni olan bu güncelleme ilk karşılaştırmada başarılı olmamıştı.İlerleyen zamanlarda bu güncelleme için daha iyi performans bekleniyor.

İOS 11 güncellemesi şu anda olan İOS 10.3.3 olan bu güncelleme karşısında daha iyi performans göstermedi. Henüz yapım aşaması bitene kadar resmi güncelleme verilene kadar yüklemeyin derim. Şahsi görüşüm İOS 11 güncellemesi yapsam mı diyenlere hayır yapmayın. Eylül ayını bekleyin derim. Aşağıda sizlere amatörce çekilmiş olan İOS 11 İle İOS 10 arasındaki yapılmış olan karşılaştırma var. Bu arada onun videosu nu da göstermek amaçlı yazdığım bu yazımda videoya bakmayı unutmayınız. Dediğim gibi hala İOS 11 Oturmuş bir yapıya sahip değil. ama Eylüle kadar tamamlanır. Diye düşünüyorum.

Yorumlarınız yazmayı unutmayınız. Sizce en iyi sürüm hangisi İOS 11 mi İOS 10 mu yoksa İOS 9 muydu yorumlarınızı bekliyorum. Bu arada İOS 11 Güncellemesi Ne zaman Gelecek adlı yazımın sonuna geldim diğer yazımda görüşmek dileğiyle…
İOS 11 Beta Sürümü yükleme Nasıl Yapılır? bakmayı unutmayınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git