İOS 11 Beta 4 Yükleme Nasıl yapılır?

İOS 11 Beta 4 Yükleme Nasıl yapılır?
tarihinde eklendi, 332 kez okundu.

 İOS 11 Beta 4 Yükleme Nasıl Yapılır

İOS 11 Beta Sürümü yüklemek için bir kaç tane adım var. Bunları yapınca kolayca İOS en Son sürüme yükleyebiliyorsunuz. iPhone cihzınızın iPhone 5s iPhone SE ve iPhone 6 ve 6s, iPhone 6 plus ve 6S plus, iPhone 7 ve Plus serisinden yüksek olması gerekiyor. İOS 11 Sürümünü yüklemek güncellemesini yapmak için gerekenler bu telefonlardan olması gerekiyor.

Gelelim İOS 11 Beta sürümünü yüklemeye arkadaşlar: İOS 11 Beta 4 Yükleme nasıl yapılır diye başlamak istiyorum:

Öncelikle İ Tunes üzerinden yedeklemenizi yapın. Daha sonra da kayıt oluşturup şartları kabul edin. onu da hemen buradaki linkten yapın. https://developer.apple.com/account/  İphone hesabınızla giriş yapıp Şartları kabul ettikten sonra sadece profil indirmek kalıyor. Ama bunu yaparken sizler safari uygulamasından olmak şartıyla vereceğim adrese girin. https://jumpshare.com/v/puEpAcjejqu9M4bPFpPC  daha sonra burada bir yönlendirme linki var. Ona tıklayın İOS 11 Beta 4 yükleme linki. Buradan sonra ayarlar kısmına sizi yönlendirecek. Burada size profil kurma seçeneği gelecek.

Bu sizin Developer kurma Profilinizdir. Orada yükle seçeneği gelecek. Profili yükleyin. Yükledikten sonra telefonu yeniden başlatma isteyecek.Ondan sonra da açılır açılmaz az bekleyip Ayarlar- Genel Ayarlar- Yazılım Güncelleme kısmına girin güncelleyin deyin. Eğer basamaklar doğru bir şekilde yapıldıysa İOS 11 Yükleme işlemini başlatacak yere geldiniz demektir.

Daha sonra oradan size İOS 11 Beta 4 Seçeneği indir ve yükle seçeneği gelecektir. Buraya tıklayın ve internetin Wifi den olmasına dikkat edin. Yaklaşık 1.4 GB süren bir paket var. Bunu mobile şebekeden yapmayın. Wifi kullanın. Daha sonra ise paketi yükledikten sonra kurma sekmesi gelecek ondan sonra da telefonunuzu tekrar kurun. Yedekleriniz yoksa da silinmiş ise de İ Tunes uygulamasına aldığınız yedeği tekrardan yükleyin. Size hazırlanmış bir sürümde İOS 11 Beta sürümü kurulmuş olacak. Bu beta 1, 2-4 şeklinde son hali şimdilik beta 4 ben bunu yazarken ma ileride bu artacaktır. İOS 11 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek? adlı yazımızda  Tahminimiz İOS 11 için tarih vermiştik o zamana kadar belki Beta 10 bile olabilir. Git gide iyileştirmeler devam etmektedir. Bu arada telefonumuz kullanıma hazır olmuştur. İOS 11 sürümüne sahip telefonumuzu kullanmaya başlayalım. Deneyimlerinizi de yazmayı unutmayınız. Soru:  Sizce İOS 11 Mi hızlı Yoksa İOS 10.3.3 mü?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git