Adsense Reklam Alma

Adsense Reklam Alma
tarihinde eklendi, 487 kez okundu.

Adsense Reklam Alma

Adsense reklam alma bizler için blog yazarları için en zorlu süreç diyebilirim. Adsense Reklam Alma  Hele de Blog konusu yazıyor ve Blogger için zaman kaybediyorsa daha da zordur. Bende kendime kısa süre içerisinde yeni bir konu belirleyeceğim. O belirlediğim konu üzerinden sizlere blog yazacağım. Şu anda sizlere fayda sağlamak ve yeni bloggerlere teknik manada destek amaçlı yazılar yazıyorum. Ama blog konuları ağırlıklı olan blogumda sitemde artık farklı şeyler yazacağım. Konu yelpazemi değiştirip geniş tutacağım. Sitemde Blog Konuları ve Maaş konuları dışında daha farklı yazacağım konular vardır diye düşünüyorum. Neyse şimdi sizlere konuma dönmek istiyorum Adsense Reklam Alma adlı konuma.

Adsense Onay Alma her blog yazarının hayalidir. Bu hayal peşinde koşanlardan birisi de bendim Ama en sonunda Adsense Onayını aldım. Nasıl Adsense Onayı Aldığımı anlatmıştım yazımda. Onay alma yazıma bakmanızı ve bu günkü yazımı da okumanızı tavsiye ediyorum. Adsense Reklam şu anda en faydalı ve kazanca sahip olan reklam platformudur. Onun haricinde kazanıyorum diyen yalan söyler. Adsense ile daha fazla kazanç elde etmektedir herkes. Ve birde en güvenilir reklam platformudur. Bir tek Adsense dışında reklam firması tanırım. O da Wordego dur. Bunun gerisinde kiler kesinlikle bir verir üç alırlar. Başka da izlere fayda sağlayan platform bulunmamaktadır. Varda neden büyük veya küçük siteler herkes şu anda Adsense Reklam Alma işi ile uğraşıyor. Bir iki kendini bilmezin yorumlarına bakıp ta saçma sapan reklam sitelerine düşmeyin. Benden sizlere tavsiyem olarak algılayın. Madem iyi olanlar adsense dışı ise neden herkes o firmayı kullanmayıp Adsense Reklam Firmasını kullanıyor.

Adsense Reklam Gerçekten İdeal bir Firma

Şimdi sizlere diyeceğim asıl konulara geleceğim. Dünya artık web, web de artık bireyler tarafından yönlendiriliyor. Yani haberinden, sporuna, ekonomisinden, teknolojisine her şey herkes web den gelir sağlıyor. Haber görüş vs her şey bu dünyada dönüyor. Evrensel olarak daha fazla yayılan sosyal medya da bu web dünyasına reklam dünyasına ve bir çok farklı amaca hizmet etmektedir. Bu da bir nebze sosyal hesapların değer kazanmasına herkesin hemen hemen her sosyal hesaba sahip olmasına zemin hazırlamıştır. Buradan hareketle her sosyal medya da web e bağlı olduğu için büyük şirket ve firmalar reklama ve reklamcılığa önem vermektedir.

Buradan da Google ın barındırdığı ve dünyanın en fazla reklam çevirisinin olduğu devir daimin en fazla olduğu reklam verenin ve reklam alanın en fazla olduğu reklam platformu olan Google Adsense Reklam ağı yer almaktadır. Değeri her geçen gün artan Google Adsense Reklam gitgide daha da yaygınlaşmaktadır. Adsense Reklam Alma web masterlar ın ve Blog yazarlarının hedefi haline gelmiştir. Yani Adsense Reklam Alma hem zor hem de herkesin hayalini süslemektedir. Bende yakın zamana kadar Adsense Onay almak için uğraşıyordum.

Adsense Reklam Onayı Bende aldım

Fakat 15 Temmuz 2017 sabahı aldığım onay e-postası ile hak edip aldığımı öğrenince çok ama çok sevindim. Bu duyguyu da sizlere yazmak istedim. Adsense Onay alma gerçekten iyi bir duygu yaklaşık 259 yazıdan hepsi de özgün olan bu yazıdan sonra onay aldım.Ki onay gecikme sebebim ise Blog konuları yazdığımdır. Yani Gezi, kişisel bakım, veya başka blog konusu yazsaydım daha erken alabilirdim. Dizi sinema vs konuları da yazsaydım daha erken Adsense Onayı alırdım. Bu yüzden biraz geç kaldır.

Adsense Reklam Alma herkesin isteği fakat bunu alabilen ve bende yazı hayatıma 200 binlerde geldiğim Alexa sıralamasından şimdi ise 16 -20 küsür binler arasında değişen grafikle devam etmekteyim. Bu da bana artı bir destek demek. Yani bu nu ise özgün yazmaya borçluyum. Ben de bu özgünlüğüme devam etmeyi daha fazla yazılar yazıp kendimi daha da geliştirmeyi amaçlıyorum. İlerleyen süreçler yeni yazacağım konular için daha da verimli geçebilir. Güzel bir konu seçimi yaparak daha farklı yazılar ile yazılmamış yazılar ile sizlerin karşısına çıkacağım. Çünkü artık adsense onayı almak istiyordum ve aldım.

Başardım adsense onay almasını reklamlar sitemde çıkıyor. Hatta 2 günde yaklaşık 4 lira kazanç var. Devede kulak ama ileriye yönelik iyi bir yatırım. Olabilir daha sonra kazanacağım veya yazacağım iyi konular ile kazancımı artırabilirim. Aylık belli bir kazanca çıkana kadar devam ederim. Daha sonraları ise belki sadece Blog yazarak gelir sağlayabilecek, bu gelirle geçim sağlar duruma gelebiliriz. kim bilir belki. Adsense sadece bizim ekmek teknemiz de olabilir. Yani olmayacak şey değil. Sadece zaman vce birazda yazım gücü size bunu sağlayacaktır. Yani Blog Yazarak Para Kazanmak bu sayılabilir. Yada internetten para kazanmak denen şey bu olabilir.

Adsense Reklam Alma

Adsense ile para kazanmak gerçekten tüm Bloggerlerin ve Blog yazarlarının aklındaki kazanç sistemidir. Bunu da gerçekleştirenler az sayıdadır. Blog yazarlarının yaklaşık 10/6 bırakmaktadır. Bu kalan 10/4 ün ise yaklaşık 10/2 si Adsense reklam alma yı başarmakta geri kalan 10/2 si ise Adsense Hayaliyle yazılarına devam etmektedir. Bunu kişisel blog ve kişisel siteler için oranladım. Ki nice bloglar sönmüş yayın yapamaz durumda Web dünyasının karanlığında tükenmektedirler. Bu tip hevesi kırılan veya hemen bırakan Blogger olmadığım için kendimle gurur duyuyorum. O yüzden birazda azme yoruyorum.

Azimli ve sabırlı olmadan hiç bir şey olmamaktadır. Yani çalışmayana çabalamayan karşılığını vermiyorlar. Bu da iki iki dört etmektedir. Bunu da başaranlara bakın yılmadan sabırla kazanmışlardır. Bunu da sizler de başarabilirsiniz. Adsense Onaylatma Taktikleri adlı yazıma bakara bunları da uygulayarak da sizler yapabilirsiniz. Amaç gerçekten blog yazmak ise yaparsınız. Kazanırsınız adsense yarışını. Ama asıl amaç para kazanmak olursa bilin ki kaybedersiniz. Bu da hüsran demektir. Buna dikkat edelim. Gelelim sizlerle dertleşmekten asıl konumuza biraz uzun sürdü ama dertleşmek sizlere Adsense Reklam Alma hakkında detaylara değineceğim.

Adsense Reklam Alma Taktikleri

Adsense Onay Alamıyorum diyen varsa bu yazımı dikkatlice okusun. Bu dediklerimi uygulayanlar Adsense kısa sürede alacaktır.

 • Sabırlı olun
 • Yazmaktan vazgeçmeyin
 • Asla kopyala yapıştır yapmayın
 • Özgün yazın az yazın ama size ait olsun
 • Blog arkadaşlıkları, dostlukları edinin.
 • Sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapın
 • Basite ve anlaşılır cümleler kullanın.
 • Sitenizi arama motorlarına gönderin Yandex ve Google önemli Bing ve Yahoo yu da unutmayın.
 • Ortaya bir şey atmaktan yeni düşünceler sunmaktan vazgeçmeyin
 • Seviyeli yazılar yazın.
 • Okuyucularınıza yorumlar yazdırın. Soru cevap yapın.
 • Kendinizi sevdirin okuyucunuza
 • doğal olun ve gerçek şeyler yazın
 • özellikle de kişisel bloglar kendinizi gizleyerek değil de kendinizi olduğu gibi gösterin
 • Blog için tema ve görünümde önemlidir onu da unutmayınız.

Son olarak da sizlere söylemek istediğim şey şudur. Benim gibi karışık konular yazana kadar belirli para kazanacağınız okuyucu kazanacağınız türden konular bulun, bu konularda yazın. Unutmayın ki her zaman doğal olanlar kazanmaktadır. Hem izleyici hem okuyucu, hem de dostlar kazanmaktadır. sizide Adsense Reklam alma taktikleri ni öğrenmek uygulamak istiyorsanız bu yazımdaki detayları okuyarak onay alacaksınızdır.  Adsense onay almayanlar yorumda yardımlaşabilirler. Öğrenmek istediğiniz detaylar da varsa yorum olarak yazın. Diğer yazımızda görüşmek dileğiyle.

Adsense Reklam Alma Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. Mücahit DOĞAN dedi ki:

  İlk başvurumda Adsense üyeliğim kabul edilmişti. Bunda, bu tür yazıların etkisi çok büyük. Özgün olmak, yazım ve imla kurallarına uymak, bloğa ve temaya biraz özen göstermek Adsense için çok önemli. O zamanlar senden de yardım almıştım, teşekkürler dostum 🙂

  1. Kişisel Blog dedi ki:

   Ne demek dostum. Her zaman ulaşabilirsin. Az çok Adsense işinde biraz o kadar başvuru yaptım ki uzmanlaştım. ☺️Yazım imla ve dil bilgisi kuralları dediğin gibi Adsense etki eden faktörlerden

Sayfa başına git