Adsense Onayı Nasıl Aldım?

Adsense Onayı Nasıl Aldım?
tarihinde eklendi, 494 kez okundu.

Adsense Onayı Nasıl Aldım

Sonunda adsense mesajım geldi. Onay aldım herkese de inşallah nasip olur. Bende Adsense başvurdum haftalarca bekledim. Adsense Onay mesajı gelmemişti. Bu güne kadar en az 5-6 defa başvurmama rağmen adsense onay mesajı gelmedi. Yani adsense kabul edilmedim. Reklam almayı adsense bıraktım. Sadece adsense başvurdum. Günlerce haftalarca cevap bekledim. Bunun hakkında yazı yazım. Bu yazıya bakmanızı rica ediyorum. İnat ettim Adsense Alacağım adlı yazımda da değindim. En sonunda seni siteme reklam olarak alacağım demiştim. Ve sonunda Adsense Onayı Aldım.

Evet aldım Gelmeyen o Adsense onayı, gelmeyen onay e postası Adsense kabul edilmediğim e postaları sakladım hep. Defalarca başvurdum. Defalarca reddedildim Adsense başvurusundan. Ama sonunda Adsense Onayı Aldım. Merak Edenlere de Adsense Onayı Nasıl Aldım diye bu yazıyı yazıyorum. Buda büyük bir başarı demektir bana. Bu başarıyı yakaladım. Umarım hak eden herkes alır inşallah. Adsense onay mesajını aldım. Yakında da pin filan alacağım. O da geldikten sonra hesap vs ödeme ayarlarını kuracağım. Ben sonunda adsense onayı aldım ya gerisi önemli değil bundan sonra da hedefim kaliteli şekilde yazmaya haberlerimi yapmaya teknoloji güncel haberleri blog gelişmelerini yazmaya deva edeceğim.  Adsense benim iyice bir enerji yeni bir kan oldu. Bundan sonra da daha kaliteli yazılar yazarak daha iyi gelişmeleri takip ederek yazmaya devam edeceğim.

Adsense Onayı Nasıl alınır ?

Adsense başvurusunu onaylatmaya sizlerde arka arkaya başvuru yapmayın.  Basıl Adsense onayı alınır diyenlere tavsiyelerim şunlardır.

 •  En az 100 yayın yayız hepside özgün olsun.
 • Gizlilik politikası, iletişim ve yazar profilinin olduğu sayfayı yazın.
 • Daima güncel kalın en az 3 günde bir yazı yazın.
 • Yazdıklarınızı en az iki defa sosyal hesaplarda paylaşım yapın
 • Link bırakın değerli sitelere
 • Google için kaliteli bir kaç siteye reklam verim
 • Sıkılmadan usanmadan özgün yazmaya devam edin anahtar kelimeye dikkat edin. İllaki 300 tekile gerek yok özgün olsun 150 tekil ziyaretçi bile yetiyor.

Kendi Düşüncelerim

Adsense onay almak için tavsiyelerim yukarıdadır. . Ben Adsense  bunlara dikkat ederek aldım. Onay mesajı sabah geldi bir gün içerisinde bunun heyecanını yaşayarak bu yazımı yazmaya karar verdim. Adsense onayı nasıl alırım? Diyenler yazıma baksınlar. Bende bu süreci daha bu gün tam 15 Temmuz 2017 yılında tamamladım. Sabah uyanınca 15 Temmuz 2017 sabahı e postamı kontrol ettiğimde tebrikler artık reklamlarını sitede yayınlayabilirsiniz mesajıyla şok oldum. Açtığımda onaylandığınız tamamen artık reklam gösterileceğini okuyunca hemen kodları siteme yerleştirdim. Adsense benim için iyi bir dönüm noktası oldu. Ve çok sevindim. Bunun için de Çok çalıştım. 3-4 yıllık blog çalışmalarım oldu ama başaramadım. Ama 2017 yılının başında aldığım bu kişisel blogumla önce blogspot uzantısı vardı daha sonra alan adını aldım.

Bundan sonra yaklaşık 7 ayda 260 yazı yazdım. Bununla beraber hepsinin özgün olmasıyla birlikte Google Adsense Reklam alımımı onayladı. Google Adsense Reklam şu anda en iyi reklam platformudur. Bu da bir gerçektir. Ama sizlere tavsiyem Google Adsense almak ama olmuyorsa da Wordego size tavsiyemdir.  Bu iki reklam firması da kaliteli bir kazanç sunmaktadır. Hem tık hemde gösterim başı kazanca sahip iki reklam firması alanında zirve firmalardır. Google Adsense Reklam alma ve buralara reklam verme şu anda tüm şirketlerin ve firmaların asıl reklam taktiklerindendir.

Son Sözler

Adsense onayı neden çok gecikti diye düşünürken bir anda sabah ansızın onaylandığını görmek gayet bana heves tazeliği ve yeniden hedef tazelememe sebep oldu. Bende bundan sonra Adsense in istediği tarzda yayınlara devam edeceğim. Artık Google Adsense de arkama aldığım için,  siteme Google Adsense Reklam Kodlarını yapıştırdım. Kocaman bir reklam firması arkamda artık umarım. İsteyen herkese nasip olur. Google Adsense Reklam aldıktan sonra yazmaya istekle devam edeceğim. Bu da bize bir yerde taze kan oldu. Bunu da belirtmek istiyorum ki Adsense Onay Almak isteyenlere en önemli tavsiyem ise özgün yazın. Kopyala yapıştır yapmayın. Ve iletişim ve gizlilik politikası sayfası olsun. Her sitenin bir adresi ve iletişim sayfası olması gerekiyor. Bunu da yaptıktan sonra da muhakkak başvurun. Kabul edilirsiniz. Yeterince yazınız olduktan sonra. Bu arada Adsense Başvuran alamayan herkese şimdiden başarılar diliyorum. Biraz zor oluyor ama imkansız değil yazarsanız alırsınız. Başarılar. Ben adlım Adsense onayı inşallah size de nasip olur.

Adsense Onayı Nasıl Aldım? Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. Ümit Ünver dedi ki:

  Hayırlı olsun hocam 🙂

  1. admin dedi ki:

   Sağolun hocam ☺️ Darısı onay almak isteyenlere inşallah

 2. Blog Tecrübem dedi ki:

  Hayırlı uğurlu olsun, bol kazançlar…

  1. admin dedi ki:

   Hep beraber inşallah bu yolda iyi kazançlara inşallah bakalım ☺️ Sağolun size de tekrar hayırlı olsun ☺️

 3. Bir seneden fazla süre geçmiş; nasıl tatmin edici mi kazançlar?

  1. Nuri ÖZKAN dedi ki:

   Hocam yok yaw günlük bir ekmek parası amelelik neredeyse senin nasıl

Sayfa başına git