Whatscope Whatsapp Takip Programı

Whatscope Whatsapp Takip Programı
tarihinde eklendi, 1.894 kez okundu.

Whatscope Whatsapp Takip Porgramı 2017

Whatscope  Nedir? diyerekten başlamak istiyorum. Whatscope Whatsapp Takip Programı Whatsapp üzerinden kişileri takip etmek için kullanılan ve onları anlık olarak bizlere bildiren Whatsapp Takip Programıdır. Whatscope ne işe yarar ? Diyenlere sevgilinizi kızınız veya eşinizi Whatsapp üzerinden anlık girip girmediği bilgisini size bildirim olarak gönderen programdır. Whatscope programı profesyonel bir Whatsapp Takip Programıdır. Whatscope  bu uygulamalar  içinde en iyilerden birisidir. Whatstrack ve Wossip de aynı çalışma mantığına sahip diğer Whatsapp Takip Programlarıdır. Bu yüzden meşhur olan bu pogrampları yazılaerımda ayrı ayrı ele aldım. Bu yazılar gerçekten Whatsapp Takip programları yazılarımızdır. Sizler hangisini beğenirseniz o yazımıza bakabilirsiniz.

Whatscope   Nasıl Çalışır ?

Whatscope nasıl çalışır sorusuna arkadaşlar Whatscope seçtiğiniz numaraya wğer açılmış ehatsap varsa onun online olduğu dakika size bildirim göndererek çalışmaya başlar. Bu online ve offline sürelerini aldıkça size tekrar bildirim gönderir. Sizler takip ettiğiniz numaranın kaç dakka girdiğini ve ne kadar sonra çıktığını sizlere rapor olarak veriri. Yani giriş ve çıkış saatleri sizin Whatscope uygulamanıza kaydolur. Sizler bu uygulamayı merak ediyorsunuz. Ama benden size tavsiye ben bu uygulamaya sevgili ayıran diyorum. Eşinizden veya sevgilinizden ayrılma sebebiniz olarak ben kalmak istemiyorum. Tavsiyem yüklemeyin. Hani çalışma mantığı bu şekilde çalışır.

Whatscope  Engellenen Kullanıcı Takip Edilir mi ?

Whatscope programı ile sizler hem engellediğiniz kişiyi hemde sizi engelleyen kişiyi takip edebilirsiniz. Bu yüzden bu size sorun teşkil etmeyecektir. Hem engel atılan hemde engel atan siz olabilirsiniz. Ama Whatscope bu iki durumda da çalışacaktır. Çalışmayada devam edecekti. Karşıdaki Whatscope uygulamasını kurduktan sonra engellerse diye sorular geliyor da bu zamanda da çalışmaktadır. Hatta sizlere şunu demek istiyorum. Whatscope programı hiç bir şekilde sizin hattınıza erişmez. Sadece numara ve kayıt için erişir. Sizin arkadaşlarınızın engelle olup olmaması onun için sorun teşkil etmez.

Whatscope  Uygulaması ücretli mi ?

Kastettiğiniz şey indirmekse hayır. Ama abonelik yapmak durumu kurup başlamak ise ücretlidir. Bir günlük kullanma için ise ücretsiz kurulan Whatscope uygulaması daha sonra aylık günlük ve haftalık olarak abonelik yapılıyor. Ona göre devam edebiliyorsunuz. Whatscope Uygulaması için abonelik yapmak biraz maliyetli olsa da sevgilinizi denemeye değer. Bu arada whatscope son görülme kapalıyken gösteriyor mu ? Diye sorularda geliyor. Evet o durumlarda da görüyor dedim ya sizin hesabınızla alakası yok Whatscope uygulamasının çalışma sistemiyle alakalı. Sadece karşıya odaklanır whatscope uygulaması.

Whatscope   Sizler için tekrar yazdığım uygulamadır. Whatscope Whatsapp Takip Programı ile dilediğiniz numarayı takip edebilirsiniz. Bende bu Whatsapp Takip Programını kullandım. Dediğim gibi gerçekten işe yarıyor. Birde bazen hata verse de tabi genel manada çalışmaya devam ediyor.  Aylık ve abonelik fiyatları birazcık fazla olsa da sevdiğinizi takip etmeye değer. Bu arada Google play daki İsmi değişen Whatscope uygulaması WsCope  Uygulaması olarak değişmiş durumdadır. Haberiniz olsun arkadaşlar. Bu arada  wossip  yazım için  sonra da WhatsTrack Yazım İçin daha sonra da WhatsEye yazım in buraya tıklayın

GOOGLE PLAY SOORE

İOS

Whatscope Whatsapp Takip Programı Konusuna 9 Yorum Yapıldı
 1. Gunes dedi ki:

  Takip ettiğim numaranın hangi numara ile görüştüğünü görmek mümkün mü

 2. Nuri OZKAN dedi ki:

  Malesef bu uygulama ile o mümkün değil. Ama araştır bunun için casus yazılım programları var. onlar ile bunu yapabilirsin.

 3. Bugra dedi ki:

  Bu program hata veriyo neden olabilir. Numara eklenemedi diyo

  1. Nuri ÖZKAN dedi ki:

   Silip tekrar yükleyin düzelir. Düzelmes ise kara listede olabilir. Numara. Ama kısa bir not yakın zamanda uygulamayı test etmedim. İletişim bölümünden yapıöcıya ulaşırsanız daha iyi olacaktır

 4. Gonca dedi ki:

  Merhaba bu programda karşın tarafın mesajlarını yazışmalarınıda okuyabiliyormuyuz

 5. Nuri ÖZKAN dedi ki:

  malesef öyle bir imkana sahip değil

 6. Deniz dedi ki:

  Ben programı indirdim ve aylık abonelik satın aldım. Fakat hala takip başlamadı.

  1. Nuri ÖZKAN dedi ki:

   hocam şu an güncel olup olmadığı hakkında bilgiye sahip değilim. Ama uygulama çalışıyorsa başalar fakat programda genel sorunlar oluyor bazen o zaman düzelince başlar. İyi günler dilerim

   1. Deniz dedi ki:

    Teşekkür ederim

Sayfa başına git