Vodafone Personel Maaşları

Vodafone Personel Maaşları
tarihinde eklendi, 643 kez okundu.

Vodafone Personel Maaşları Ne Kadar ?

Vodafone Türkiye nin en büyük 2. Operatörü olarak devam eden ve dünya çapında desteğe sahip olan vodafone çalışanlarına ne kadar maaş ödüyor bakalım. Vodafone Personel Maaşları  Çalışanlara tatmin edici maaş varmı yokmu diye bir bakalım istedik. Vodafone Personel Maaşları güncel haliyle yazımızda…
2017 yılında Vodafone Personelinin aldığı maaş kısım kısımdır. Çalışılan pozisyon durumuna göre maaşlar farklılık göstermektedir.

Vodafone Çagrı Merkezinde çalışan birisini aldığı maaş miltarı 1.784₺ dir
Vodafone Satış  elemanı maaşı 2,658 ₺ 
Vodafone da çalışan mühendis 2.941₺ 

Vodafone da yöneticinin maaşı ise 3.471₺ olarak güncel halde maaşlar verilmektedir. Tabiki de yıldan yıla artış göstererek zam durumuna ve enflasyona göre artmaktadır.  Yani Vodafone bayiisinde veya çağrı merkezinde çalışmak gayet iyi durumdadır. Vodafone maaşları gayet tatmin edici durumdadır. Çalışmak için çağrı merkezleri de uygun olmaktadır. Vodafone Çağrı merkezleri büyük şehirlerde kurulmuştur.

  Vodafone maaşları ne kadar diye bir soru gelmişti onun üzerine yazdığım bu yazıda Vodafone Personel Maaşları hakkında sizlere yardımcı olmaya çalıştım. Vodafone Çalışmaya değer mi ? Dieyecek olursak bence şu şartlarda değer. Maaşlar gayet güzel durumdadır. Hem satış temsicisi olsun, mühendisler olsun hem de yöneticiler olsun gayet güzel maaş almaktadırlar. Vodafon personel maaşları artıyor mu diyen olursa da evet her yıl belli oranlarda artışa tabi tutuluyor. Bu yüzdendir ki askeri ücretten hem fazla hemde iş vardiyaları uygun olduğu için bence çalışılacak kurumşardan birisidir diyebilirim. Şimdilik bh konuda söyleyeceklerim bunlar. Çalışıp memnun kalmayan Vodafone personeli varsa yorum kısmına yazmayı unutmasınlar.
Avukat Maaşları Ne kadar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git