Vodafone Bayram Hediyesi 2017

Vodafone Bayram Hediyesi 2017
tarihinde eklendi, 335 kez okundu.

 Vodafone Bayram Hediyesi 2017

Vodafone Türkiye ve avrupanın en iyi Operatörlerinden olmaya devam ediyor. Bu günkü yazımızda sizlere Vodafone Bayram Hediyesi 2017 yılında yapıldı mı sizlere onu anlatacağım. Vodafone bayram hediyesi dışında Turkcell ve Türk Telekom Bayram Hediyesi birde Bimcell Bayram hediyesi adında yazılarım vardır. Onlara da bakabilirsiniz. Bu günde Vodafone Hediye paketine bakacağız. Bayramda daha tüm operatörler henüz paket paylaşmadı. Ama paylaşılacak olan Paketlerin hepsinin yazısını paylaştım.  Her Operatör Bu bayram Hediyesini aktif ettiği anda yazılarımı da ben aktif edeceğim.

Bu yıl da tahminim olarak Vodafone Bayram Hediyesi olarak 2017 yılında ramazan bayramında doya doya sevdiklerinizi aramanız için; 500 dk 500 MB ve 500 sms verebilir. Bunu da bayram Günüyle sınırlı tutabilir. Bu sadece varsayım olarak söylüyorum. Bu paketi onaylarsa eğer Vodafone bende sizlere yazı güncelleme yapacağım. artık yıl olarak her şey hızlı gelişiyor. Bakarız sabah kampanya yapılmış. Daha sonradan öğrenebiliriz de. Dedim ya yazımda sadece henüz paket onaylanmış durumda değil. Diğer operatörler de bunu son saatlere saklıyor. galiba rekabet olsun diye de birbirlerini de bekliyorlar. Aşırı yüksek kullanıma sahip oranlarda kullanıcıya ulaşabilirler. Yada baya çekişmeli geçecek bir paket kapışması yaşanabilir. Yani Türk Telekom, Turkcell Bimcell ve Vodafone arasında olacak olan bu kapışma da hangi Operatör ne kadar Bayram Hediyesi veya Bayram Kampanyası verecek bekleyeceğiz.

Kullanıcılar genelde memnun olurken Vodafone Kullanıcıları hediye Yönünden Vodafone’dan biraz şikayetçi gibiler. Diğer operatörler sıkı sık kampanya yaparken Vodafone biraz geri durmakta. En meşhur kampanyası da Vodafone yanımda uygulamasına verilen bedava  internet paketidir. Bu da vodafone için iyi bir kampanya oldu. Fakat aşırı bir hediye ile kullanıcılarını buluşturamadı. Yani sözlerimi toparlayacak olursam eğer Vodafone Bayram Hediyesi 2017 yazımda şimdilik kampanya detayları olmadığından bilgileri sizlere aktaramadık. Ama hediye internet veya sms veya dakika ilan edilir edilmez yazının üstüne paylaşımda bulunacağız. Bunun da temennisini veriyorum Hemen güncelleme yapacağım. Hatta Kırmızı renkte olacaktır.Şimdilik paket detayları yoktur. Güncelleme için sabırsızlıkla bekliyoruz. Dilerseniz de diğer vodafone kampanyaları için sitemizi takip edin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git