Uzman Çavuş Maaşları 2017

Uzman Çavuş Maaşları 2017
tarihinde eklendi, 410 kez okundu.

Uzman Çavuş Maaşları 2017

Uzman Çavuşlar TSK nin önemli bel kemiği ve işleyiş  gücü olan askerlerinden birisidir.  Uzman Çavuş olmak için askerden veya dışardan alımlardan olabilirsiniz. En az ilkokul mezunu olmanız yeterlidir. Uzman Çavuşlar bu dönemde en çok çalışan ve TSK nin işleyişinde en kemik yere sahip. Gerek terör gerek işleyiş gerek yetenek bilgi ve kabiliyet olarak ta bakıldığında Uzman Çavuşlar  gerçekten de övgüyü hak ediyor. Sınırın sıfır noktasında operasyon yapılan her yerde onlar var. Uzman çavuşlar bu çalışmaya rağmen aldıkları maaşlar tatmin edecek kadar olmasa da aldıkları maaş gerçekten iyi derecede.  Uzman Çavuş Maaşları 2017 yılında ortalama olarak değişiyor. Şimdilik bu maaşlar 3.500 ₺ ile 5.000 arasında değişiklik gösteriyor.

Uzman Çavuş maaşları 2017 yılında eş, çocuk, komutanlık ve komando uzman diye ek ödemelere gelerek bu aralıktaki maaş miktarları ile farklılık göstermektedir. Yani evli ve çocuklu bir uzman çavuş eğer hem komutan hemde komando ise birde güney doğuda görev yapıyorsa 5.000 ₺ maaş almaktadır. Dediğim bu şartların hiç birisi mevcut değilse de 3.000 ₺ uzeri maaş almaktadır. Bu maaş ta gani gani helal olsun diyorum. Ben gerçekten sınırda terör için en önemli asker olarak görüyorum. İşi yürüten ve gerçekleştiren topluluk olarak görüyorum. Emirleri yerine getiren en güvenilir timdir. Bazıları jöh içerisinde de operasyonlara katılmaktadır.

Buradaki ler ise jöh içerisinde operasyon oarası da almaktadır. Yani uzman çavuşlar maaşı ile biraz daha iyileşmeye gidilmesi gerekmektedir. Çünkü hayatlarının sınırında yaşıyorlar. Allah yar ve yardımcıları olsun. Uzman Çavuş maşaları birde alınan her kıdem ile de 30 ₺ lik artış olmaktadır. Yani 10 yıllık uzman çavuş maaşı 300 ₺ fazla olmaktadır. Bu da Uzman Çavuş için artı bir gelirdir. Emek verdikçe artacak olan bu maaş 5.000 ₺ üzerine dahi çıkmaktadır.  Allah ülkesi için çalışan ve görev yapan herkese yardım etsin. (Amin)

Tavsiye Yazımız;
Subay Maaşları 2017

Astsubay Maaşları 2017

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git