Turkcell GNÇ Gece 5 GB ve 7 GB İnternet Kampanyası

Turkcell GNÇ Gece 5 GB ve 7 GB İnternet Kampanyası
tarihinde eklendi, 333 kez okundu.

Turkcell GNÇ Gece 5 GB ve 7 GB İnternet Kampanyası ile ücretsiz bir şekilde kullanacağın 5 ve 7 GB interneti hattına tanımlıyor. Genç Turkcelli olman ve GNÇ Star ve GNÇ Star yıllık paketinde olman yeterli. Bu paketi alman için bu iki pakette olman yeterli. Bu paketinde detayları vardır sitede bu paketler de faturalı olduğu için hazır kart sahipleri yararlanamamaktadır.  Ve geri kalan tek şey ise adrese girip numaranızla onaylamak. Paketleri onaylamak için 7 GB Paketine gidebilir veya 5 GB paketine gidebilirsiniz. Bu paketi bedava internet paketini kullanmak isteyenlere ise kullanım saatleri 22:00 – 06:00 arasında kullanabilecekler. Bu arada Turkcell’in diğer kampanyalarına bakmak isterseniz Buradan Bakabilirsiniz.

Turkcell 4.5 G hızında interneti sunmaya devam ediyor. Bu interneti sunarken de yapmış olduğu kampanyalar ile kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Daima rakiplerinden bir adım ileride olmayı başaran Turkcell bedava internet kampanyalarıyla kullanıcılarını kendine bağlamayı başarıyor. Biz de bunu gerçekten görüyoruz. Bu yüzden verilen bu kampanyayı onaylayın ve kullanmaya başlayın.

GNÇ Turkcell internetsiz kalmasın isteyen Turkcell bu kampanyayı yapmış durumda Turkcell Yaptığı diğer kampanyalar ile de kendisinden söz ettirmeyi başarıyor. En iyi şey ise GNÇ Turkcell’i olanlara daha fazla ayrıcalık tanıyor. Gençler internetsiz kalmasın yazı Turkcell ile geçirsin istiyorlar. Bu yüzden de bu kampanyayı yapan Turkcell kullanıcılarını memnun etmeyi her durumda başarıyor. Bu yakın zamanda Turkcell Sahur Kampanyası ve Yapmak Üzere olduğu Turkcell Bayram Kampanyası da vardır. Bunlar hakkında detaylı yazılarım bulunmaktadır. bakıp pakete aboneliklerinizi yaptırabilirsiniz. Turkcell GNÇ Gece 5 GB ve 7 GB İnternet Kampanyası

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git