Turkcell Bayram Hediyesi 2017

Turkcell Bayram Hediyesi 2017
tarihinde eklendi, 409 kez okundu.

Turkcell Bayram Hediyesi 2017

Turkcell Kurban bayramı Hediyesi 2017 için için Pembe Yazıya tıklayın 

Güncelleme   Turkcell Bayram Hediyesi 2017 Yazının En Güncel Hali beklenen Bayram paketi geldi. Turkcell şu anda yaptığı paket ile bayramda da sizlerele kampanyasıyla 1 GB interneti hattına tanımlıyor. Üstelik fatıralı veya hazır kartlı herkese yapılan bu paketle Türkcell avantajlarıyla 1 GB internet kapabilirsiniz. Bu kampanyanın son kullanma tarihi ise 28 Haziran 2017 dir. Bu paketin detaylarına ise Turkcell Kampanyalar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Turkcell bayram hadiyesi 2017 ile yine karşımızda. Şimdilik resmi siteden yazılmasa da Turkcell bu bayramda da bizleri internetsiz ve konuşmasız koymayacak. Herelde yine Bip üzerinden atılan sms ile hattınıza tanımlanacak olan hediye paketler ile bu bayramda sevdiklerinizi arayacak mesajlaşacaksınız. Turkcell Hediyelerine bir yenisini eklemek üzere. Tahminimiz Bip üzerinden 10-20 sms atan herkese bayramda kullanacağı 1 GB internet + 100 daikak her göne konuşma + 100 SMS vereceği söyleniyor. Bunu da Turkcell ilk defa yapmıyor. 2016 ve 2015 te de bu bayram kampanyasını yapmıştı. Şimdide ramazan bayramnında bizleri internetsiz veya dakikasız bırakmayacak gibi.Bu arada Bimcell Bayram Hediyesi hakkında bilgi almak için yazımıza da bakabilirsiniz.

Şimdilik aktif olan paketi ise Turkcell Sahur Paketi 2017  dir. Ğere sahur paketi yapmak isterseniz yazımıza bakabilirsiniz.

Dediğim gibi henüz birşey paylaşılmadı ama sitesini takip etmekteyiz. Kesinlikle de Turkcell Ramazan Bayramı Hediyesi olarak bizlere internet, dakika ve sms kullanımı verecektir. Bu yüzden beklemekteyiz. Eğer bu kampanya haberi yapılırsa hemen bu yazımızın üst kısmını güncelleyeceğiz siz de bu kampanyayı aktifleştirmek için yazını üst kısmına yazacağım şekilde uygulayarak hediye internetinizi veya hediye dakikanızı veya hediye sms inizi alabilirsiniz. Kampanya paylaşılır paylaşılmaz sizlere tekrar yazımı güncelleyeceğim.

2017 Turkcell ramazan bayramı hediyesi için sitemizi takip edin. Turkcell Bayram hediyesi nasıl yapılır ? Diyenler yazımızın güncellenmesini bekleyin şimdilik hoşça kalın. Dilerseniz de Turk Telekom Kullanıcısı iseniz da Türk Telekom Bayram Hediyesi yazısına bakmayı unutmayın. Vodafone Bayram Kampanyası  

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git