Tanıtım Yazısı Nasıl Hazırlanır

Tanıtım Yazısı Nasıl Hazırlanır
tarihinde eklendi, 331 kez okundu.

Tanıtım yazısı nasıl hazırlanır ?

Tanıtım yazısı demek, bir web sitesinin PR değeri yüksek web siteleri tarafından tanıtılmasıdır. Tanıtım Yazısı Nasıl Hazırlanır? Örneğin bir yemek blogu siteniz var ve bu sitenizi alternatif siteler üzerinden okuyuculara tanıtmak (backlink) hizmetlerinden faydalanmak istiyorsunuz. PR Nedir Nasıl yapılır  PR ‘ın katkıları nelerdir ? bunun hakkında da detaylı bilgiyi de yazıma bakarak görebilirsiniz.

Öncelikle metni tamamen sitenize uygun bir dille, giriş / gelişme / sonuç mantığıyla ele almalısınız. Var olan bu düzlemde ilk paragraf olarak sitenizin küçük bir tanıtımı, daha sonrasında gelişme bölümünde de sunduğu hizmet ve hakkımızda bölümüne ağırlık verebilir.

Tanıtım yazısı hazırlanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

* Mutlaka sitenizin URL adresi geçmelidir.
* Basit ve anlaşılan dille anlatımlar yapılmalıdır.
* Tanıtım yazısı hazırlanırken SEO kurallarına dikkat etmek gereklidir.
* Önemli olan anahtar kelimeler “bold / italic” yapılmalıdır.
* Bir sitenin tanıtımı doğru yapılırsa, istenilen anahtar kelimelerde yol kat edebilirsiniz.

Bu düzlemde daha fazla kazanç kapısı aralamak ve aynı zamanda üstün bir hizmetten faydalanmanıza yönelik çalışmalar yapmak adına buradayız! Tanıtım yazısı demek, sitenizin değerini ve önemini çok daha fazla ileri faktörlere taşıyacağından dolayı, bir kazanç kapısının aralanabilmesi bakımından bu tip yatırımların yapılması çok önemlidir. Bilindiği gibi siteniz bu sayede daha yukarı seviyelere çıkar ve her daim kazancı doğrudan ele almanıza yönelik bir hizmet türünü destekler. Türkiye’de web siteleri, var olan anahtar kelimeler üzerinden çalışmaların sağlanabilmesi bakımından bu tarz konulara önem arz eden bir ayrıntı sürecinin de altını çizmektedir.  Advertioral İçerik Nedir ile sizde reklam veya tanıtım yazısı yazabilir. reklam yaparak sitenizden ve ya blogunuzdan para kazanabilirsiniz.

Bildiğimiz üzere de Reklam kampanyalarının siteye veya Bloglara faydası aşikar ortadadır. Bu da bizim için Reklam Kampanyası yapmaya yönlendirir. Ya bunu sizler Yapıp kendinize fayda sağlarsınız. Yada başka bir sitenin reklam kampanyasını siz üstlenebilir ve ya Advertioral içerik oluşturabilirsiniz. Bu yüzden siz benim Reklam Kampanyasının Faydaları adlı yazıma da bakabilirsiniz. Tanıtım Yazısı Nasıl Hazırlanır – Nuri Özkan Kişisel Blog

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git