Neden İngilizce Blog Açmalı?

Neden İngilizce Blog Açmalı?
tarihinde eklendi, 554 kez okundu.

Neden İngilizce Blog Açmalı?

İngilizce blog açmak, sizlerin daha fazla kazanç elde etmesi ve aynı zamanda web sitenizin uluslararası alanda ilgi görmesini sağlar. Neden İngilizce Blog Açmalı : Şöyle ki, genel olarak arama motorları, anahtar kelime üzerinden kişilerin araştırmalar yapmasına ve buna göre çözüm odaklı çalışmalarına neden olmaktadır.

Bu hususta ise İngilizce blog açmak demek, sizlerin İngiltere, Amerika ve birçok İngilizce konuşan ülkede ki hitleri de çekmenize, böylelikle Google tarzı arama motorlarından tık başı daha fazla para kazanmanızı sağlar. Bu hususta size önerimiz ise hem İngilizce, hem de Türkçe web sitelerine yönelmektir. Kazancınızı artırabilme konusunda altını çizdiğimiz diğer hususlar ise web sitenizin temasını tamamen dile uyarlı bir şekilde seçmek! Tema göz yormamalı, kullanıcıya basit arama alanları yaratmalı ve buna istinaden hareket etmelisiniz. Böylelikle hem siteniz daha fazla hit çeker, hem de kazancınızı ileri vadelere yayma olanakları tanınır. İngilizce blog açmak demek, her daim kazancınızın kapısını doğru odaklı bir şekilde değerlendirmenize katkı sunmaktadır.

Türkiye’de binlerce yazar, İngilizce metin üzerinden bir kazanç kapısı aralamak adına alternatif dillere hakim yazarlar aramaktadır. Bu noktada makalecilerin yoğunlukta araştırma yapması ve alanında önem gören dillere yönelmesi bakımından İngilizce blog açmak çok mantıklı bir iştir. Daha fazla kazanç kapısını aralamanız ve konulara istinaden detaylı bilgiler edinmeniz adına Web sitemiz üzerinden bir fikir analizi başarmanıza aracılık ediyoruz. Neden İngilizce Blog Açmalı diye soranlara kesinlikle ingilizce olan blog diğer bloglara göre eğer birde dışarıdan gelen trafik ile yani ülke dışından olan tıklama ile kazanç neredeyse Türkiye kazancının 3 veya 4 katı olabiliyor.

Bu da güzel kazançlar demek oluyor. Bu da sizi daha çok yazmaya yöneltecektir. Yazdıkça da kazancınız artarak katlanacak. Ülkedeki Bloglar 300 tl alırken siz 1200 TL den fazla kazanacaksınız. Eğer iyi derecede ingilizce niz varsa kesinlikle ingilizce Blog yazın. Muhakkak yazın ve durum paylaşmaya devam edin.Blog Açma yazımı okuyabilir Blog açmak istiyorsanız bu yazımdan yol haritası çıkarabilirsiniz. Yada bir kaç adet yol gösterici tavsiye isterseniz de Blog Açma Rehberi Adlı yazımıza da bakabilirsiniz. Neden İngilizce Blog Açmalı – Nuri Özkan Kişisel Blog

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git