LYS Sınav Giriş Belgeleri Yayınlandı

LYS Sınav Giriş Belgeleri Yayınlandı
tarihinde eklendi, 291 kez okundu.

LYS Sınav Giriş Belgeleri Yayınlandı

ÖSYM nin yaptığı YGS ve LYS sınavları ilk basamak olan YGS den sonra barajı geçenlerin girdiği LYS sınav  giriş belgeleri yayınlandı.  LYS sınavına girecek olanların sınava giderken götürecekleri evreklar arasında bu giriş belgesi hayati öneme sahip. Kimlik ve bu giriş belgesi olmayan adaylar sınava alınmayacak. Bu 15 dakika öncesinden sınava gelmeyenler sınava alınmayacak. Bu kural bu sınavda da devam edecek.

LYS sınavı giriş belgesi sizin sınava gireceğiniz adres yer veya okulun adını kapsar nitelikte kat salon ve sınıf numarası artı birde sıra numarasının olduğu belgedir. Bu bilge ile yerinizi de kolaylıkla bulabilirsiniz. LYS sınav giriş belgleri çıkaramak için yazıcının olduğu bir yerden çıktı yapmayı unutmayınız. Bu belge hayati öneme sahip bir belge bunu biliniz. Ve sınav giriş belgesinin arka kısmındaki ve ön kısmındaki detaylı ve önemli yerleri okuyunuz. Değişen ve değişmeyen kurallar neler onları kontrol ediniz.  Birde sizin için belirlenmiş olan bu belgeden en az iki adet çıkartınız. Yanınızda sizinle gelecek olan kişi varsa (anne, baba , eş veya sevgili) onlara da diğer fotolopisini vermeyi unutmayınız. Sizin olası kaybolma veya unutma durumlarınızda o da yanımda getirdiği için sorun yaşamazsınız. Bu yöntem ile işinizi garantiye alın. Zamanınız emeklerinizi boşa harcamayın.

Sınav Giriş Belgesi Sorgulama

Yukardaki link üzerinden sizler LYS sınav giriş belgesi çıkartabilirsiniz. Veya Sınav Giriş belgesini PDF olarak indirebilir daha sonraları onun çıktısını alabilirsiniz. 10-11 Haziran ve 17-18 Haziran 2017 tarihimde girilecek olan iki oturumlu bu sınav için gerekli kuralları ve detayları okuyup sınava öyle gidin. LYS üniversite için son adım demek oluyor. Sizde bu sınava hazırlıklarınızı tamalayın. Artık bu dönemece az kaldı. Sizde bu dönemeç için yeni bir hayat ve yeni bir yaşam için emeklerinizi harcamayın. Unutmayın 45 geçe en son sınav merkezinde olmanız gerekmektedir. Umarım şimdiden iyi geçer başarılar diliyorum sizlere  Nuri ÖZKAN

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git