LG G7 Özellikleri

LG G7 Özellikleri
tarihinde eklendi, 463 kez okundu.

LG G7 Özellikleri Neler ?

G markasının en son model ve serisi olarak piyasaya sürdüğü bu model daha piyasadaki yerini almadan çok konuşulmaya başlandı bile. Şık görünümü ve eşsiz tasarımı ile göz dolduran bu model neredeyse çerçevesiz bir tasarıma sahiptir. Akıllı telefon piyasasındaki yerini gün geçtikçe daha da sağlamlaştıran LG G7 modeli ile artık tamamen piyasadaki yerini almış bulunmaktadır. Bu telefonun özellikleri ile saymakla bitmemektedir.

LG G7 Özellikleri

Öncelikle şekilciler yani telefonun şekli benim için her şeydir diyenler için benzersiz bir tasarımla üretilen ve neredeyse tamamen çerçevesiz olarak tasarlanmış olan bu telefon tam size göre. Ayrıca işlemci olarak bir çok cep telefonu üreticisinin dışında Snapdragon 845 çip set kullanılarak üretilecek olan mükemmel bir üründür. İşlemcinin en önemli özelliklerinde biri de 8 çekirdekten oluşacak ve 4+ 4 biçiminde farklı iki ayrı küme oluşturularak Cortex – A75 ve Cortex – A55 çekirdeklerden oluşacağı bilgisi elde edilmiştir. LG G7 serisi telefonunda amiral gemisi modelini kullanarak mükemmel bir tasarım ortaya koymaktadır. LG G7 yongası G6 yongasına göre çok daha fazla gelişmiş özelliğe sahip olacak bir cihaz olacak. LG G7 7 nanometre sürecinde üretilecek olan mükemmel bir cihaz niteliğindedir. Xiaomi Mİ Max 2 Mükemmel geliyor 

Ayrıca şu an günümüzde mevcut olan 835 platformundan da % 30 daha güçlü bir çalışma performansına sahip olacak olan bir cihaz olacak. Donanımsal nitelikler olarak bakıldığında tasarımındaki mükemmelliğin aynısını görmeniz mümkün. Çeşitli renk seçenekleriyle kullanıcılarını bekleyen metal kasa özellikli bu telefon dayanıklılığıyla da kullanıcılarını cezbedecek niteliktedir. Dayanıklılık ve tasarım olarak bakıldığında en önemli detayların biri de suya ve toza aşırı dayanıklı olmasıdır. Bu özelliği sayesinde yaz aylarında su altında rahatlıkla uzun uzun yapabileceğiniz su altı çekimleriniz ile sosyal medyada arkadaşlarınıza Showlar yapabilirsiniz. Ekran büyüklüğü diğer modellerine göre daha da büyüyen LG G7 telefon sizlere ekran özgürlüğü yaşatmaya hazır hale gelmiştir. Yine çift kamera özelliği ve çözünürlük kalitesi ile kullanıcılarını cezbedecek bir özelliğe sahip olacaktır. Telefon bu modelinde daha ince bir yapıya sahipken daha uzun bir model tasarımı yapılmıştır.

Son Sözlerim:

Sizlerde Bu teknoloji haberlerimizden sonra sitemizi takip ettikten sonra haber ve gelişmeleri buradaki link üzerinden takip edebilirsiniz.  ve size öneri olarak İphone 8 Ne Zaman Çıkacak adlı yazımı da link olarak veriyorum. Sizde bu linkler üzerinden gidebilir okuma yapıp Teknoloji hakkında yeniliklere hakim olabilirsiniz. Bu gün de size LG G7 telefonun özellikleri hakkında değindim. Umarım beğendniz yazımı. Şimdilik hoşçakalın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git